Trwa ładowanie...
d2bgeq4
Megafon.pl
Muzyka

Scarlett Johansson znów śpiewa

Scarlett Johansson ma napięty grafik, ale między pracą na planie "Ghost in the Shell" i "Rock That Body", znalazła czas, by użyczyć głosu w animacji "Sing. Zostań gwiazdą", a także nagrać do niej piosenki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Scarlett Johansson
Scarlett Johansson (East News, Fot: AFP)
d2bgeq4

Aktorka, której śpiewanie nie jest obce, przygotowała utwór "Set It All Free". Numeru można posłuchać na Spotifyu.

Na soundtracku do animacji, w której gwiazda wciela się w punk-rockowego jeżozwierza, znajdzie się ponadto wykonany przez nią kawałek "The Promise & The Prize". Autorką jest Carly Simon.

Bohaterem "Sing. Zostań gwiazdą" jest miś koala imieniem Buster Moon (Matthew McConaughey), który postanawia zorganizować muzyczny konkurs talentów. Do rywalizacji stają m.in. ślimak, goryl, świnki, słonica czy zające. W obsadzie znaleźli się także Seth MacFarlane jako mysz, Tori Kelly jako nastoletnia słonica, John C. Reilly jako owca, Taron Egerton wcielający się w goryla gangstera, Reese Witherspoon w roli świni, matki 25 prosiąt oraz właśnie Scarlett Johansson portretująca punk-rockowego jeżozwierza.

d2bgeq4

Do naszych kin obraz trafi 6 stycznia 2017 roku. 9 grudnia ukaże się soundtrack do filmu. Na płycie znajdzie się wspólny utwór Steviego Wondera i Ariany Grande, "Faith".

Scarlett Johansson ma na koncie płyty "Anywhere I Lay My Head" (2008) i "Break Up" (2009) nagraną z Pete'em Yornem. Niedawno nagrała cover "Bizarre Love Triangle" New Order na potrzeby charytatywnej składanki "The Time is Now".

scarlett johansson newspix.pl
scarlett johansson (newspix.pl)
Scarlett Johansson AKPA
Scarlett Johansson (AKPA)

Zobacz także: Scarlett Johansson chce przyjechać do Polski szukać swoich korzeni

d2bgeq4

Podziel się opinią

Share
d2bgeq4
d2bgeq4