Trwa ładowanie...

"Ściernisko" braci Golec w wykonaniu amerykańskich żołnierzy to hit internetu. Filmik bije rekordy popularności

Piosenka "Ściernisko" to jeden z największych hitów zespołu Golec uOrkiestra. Wiedzą to nawet żołnierze armii amerykańskiej, którzy zdecydowali się wykonać kultowy utwór przed kamerą. Ten filmik to hit internetu.

"Ściernisko" braci Golec w wykonaniu amerykańskich żołnierzy to hit internetu. Filmik bije rekordy popularnościŹródło: ONS.pl
d1sa5sw
d1sa5sw

"Ściernisko" w wykonaniu The United States Air Force Band

Żołnierze, którzy postanowili wykonać cover piosenki braci Golec, są częścią honorowego zespołu muzycznego The United States Air Force Band. Nagranie z próby umieścili w sieci z dopiskiem:

"Jesteście w stanie wyobrazić sobie lepszy sposób na podjęcie szefa polskich Sił Powietrznych niż przywitanie go słynną piosenką z jego kraju? My też nie!"

Padło na "Ściernisko". Jednak nic nie wskazywało na to, że filmik zdobędzie tak wielką popularność wśród internautów. Cover ma już ponad 2 mln wyświetleń i tysiące pozytywnych komentarzy. Oczywiście zwrócił on uwagę wykonawców oryginału.

Bracia Golec umieścili nagranie na swoim facebookowym fanpage'u.

d1sa5sw

"Takie nagranie trafiło niedawno w nasze ręce i musimy przyznać, że jesteśmy w SZOKU. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Gwarantujemy, że takiej wersji "Ścierniska" jeszcze nie słyszeliście. Dziękujemy amerykańskim żołnierzom służącym na co dzień w The United States Air Force Band, że wybrali właśnie nasz utwór do powitania polskich generałów w Waszyngtonie" – tak komentują filmik członkowie zespołu Golec uOrkiestra.

Zapewniają również, że to dla nich wielki zaszczyt. Film z wykonaniem coveru "Ścierniska" został zamieszczony na oficjalnym profilu Ambasady i Konsulatu USA w Polsce.

Przekonajcie się sami, jak brzmi kultowa polska piosenka śpiewana z amerykańskim akcentem:

d1sa5sw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sa5sw