Trwa ładowanie...
d13jqux

Ściśnięty biust i odsłonięty brzuch. Tak Małgorzata Rozenek-Majdan dba o formę

Ona doskonale wie, jak podnieść ciśnienie internautom. Telewizyjna gwiazda opublikowała zdjęcie w skąpym stroju na siłownię, zagrzewając fanów do treningu. Internauci byli jednak dla niej bezlitośni. Wypunktowali wiek, figurę i operacje plastyczne. Nie takiej reakcji się spodziewała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ściśnięty biust i odsłonięty brzuch. Tak Małgorzata Rozenek-Majdan dba o formę
(Instagram.com)
d13jqux

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najaktywniejszych gwiazd w mediach społecznościowych. Każdego dnia publikuje prywatne zdjęcia. Wśród nich nie brakuje ujęć, na których celebrytka prezentuje zgrabne, wytrenowane ciało. Dla gwiazdy TVN każda okazja jest dobra, żeby odsłonić nogi lub biust.

Od jakiegoś czasu Rozenek-Majdan chwali się zdjęciami z siłowni. Zagrzewa nimi do ćwiczeń i zachęca, aby zadbać o zdrowie i urodę. Ostatnio opublikowała fotkę w wzorzystym stroju na siłownie. Sportowy stanik mocno ścisnął biust i odsłonił brzuch. Dumna ze swojego ciała celebrytka pozowała z rozpuszczonymi włosami i biżuterią.

Internauci z jednej strony zachwycali się jej wyglądem, z drugiej byli bezlitośni. Wytknęli Rozenek-Majdan, że z takimi pierścionkami żaden trener nie wpuściłby jej na zajęcia. Zauważono też, że z rozpuszczonymi włosami raczej się nie ćwiczy. Dość okrutne były też docinki odnoście wieku i ciała telewizyjnej gwiazdy.

d13jqux

- A może coś mądrego byś kobieto napisała, a nie tylko cy*e i du*a - napisał jeden z internautów.

- Oj niestety, ale boczki to jeszcze balerony - skwitował kolejny.

- Ciało się starzeje... Wszystko można oszukać, ale czasu nie - stwierdziła fanka gwiazdy.

- Też mam taka figurę, że wszędzie szczupło, tylko brzuch oporny i talii brak - skomentowała inna.

d13jqux

Czy internauci nie byli zbyt srodzy? Czy może rzeczywiście w pewnym wieku, takie zdjęcia już nie przystoją?

   Instagram.com
d13jqux

Podziel się opinią

Share

d13jqux

d13jqux