Trwa ładowanie...

Scorpions jest jak Metallica!

Przed tegorocznymi koncertami Scorpions w Polsce wystąpi Lion Shepherd! Wokalista zespołu w rozmowie z PresitgeMJM.tv zdradził kulisy powstania nowej płyty oraz fascynacje muzyką Scorpions!

Scorpions jest jak Metallica!Źródło: Materiały prasowe
d1rvxq6
d1rvxq6

Grupa, Lion Shepherd z każdym kolejnym koncertem i każdą kolejną płytą rozwija swój unikatowy styl oraz wizerunek. Miesza w swojej twórczości muzykę progresywną, akustyczną z elementami bluesa i klasycznego rocka!

Zespół po dwóch udanych i świetnie przyjętych albumach "Hiraeth” i "Heat”, wydał swój kolejny longplay – "III”. Właśnie to najnowsze wydawnictwo zespół będzie promować przed koncertami Scorpions!

- Myślę, że to będzie wielki początek! Jesteśmy bardzo szczęśliwi i z wielką przyjemnością otworzymy koncerty Scorpions i to w dwóch największych obiektach w Polsce.(…) Dla nas jest to fantastyczny moment, nasza nowa płyta jest już na rynku, jesteśmy w trakcie jej promocji i przed klubową trasą koncertową - komentuje Kamil Haidar, wokalista zespołu Lion Shepherd

d1rvxq6

- Scorpions jest już taką marką jak Mettalica czy Bon Jovi, wielkie giganty stadionowe, których już dzisiaj nie ma. Grupa słynie z fantastycznych występów na żywo - dodaje.

Pierwszy koncert Scorpions odbędzie się 21 lipca w Arenie Gliwice, a drugi - 23 lipca w ERGO ARENIE na pograniczu Gdańska i Sopotu! Wejściówki można nabywać poprzez stronę: prestigemjm.com

Na koncert w Arenie Gliwice zaprasza miasto Gliwice.
Jako support wystąpi zespół Lion Shepherd.

d1rvxq6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rvxq6