Trwa ładowanie...

Scorpions – już w sobotę koncert w Łodzi, a po 12 dniach w Gdańsku!

Dobrze znani i uwielbiani w Polsce Skorpions zaśpiewają przeboje 50-lecia. Zła wiadomość jest taka, że biletów na łódzki koncert już nie ma, a dobra: ostatnie wejściówki na występ w Gdańsku wciąż są dostępne! Kupić je można na www.biletserwis.pl

Materiał sponsorowany przez Prestige MJM
 Źródło: Materiały prasowe
d12bp9x
d12bp9x

Polska publiczność wciąż nie ma dosyć koncertów Scorpions! Kocha ich bezgranicznie od dziesięcioleci. W czym tkwi tajemnica tego uwielbienia? Melodyjne piosenki, Paweł Mąciwoda - czyli Polak w zespole, teksty, które zawsze są "o czymś" oraz reagowanie przez zespół na bieżące wydarzenia. Zapewne wszystko to razem doprowadziło do tak ogromnej popularności grupy i wciąż powoduje niesłabnące zainteresowanie koncertami. Podczas ubiegłorocznego występu w TAURON Arenie Kraków fani rozciągnęli dwie olbrzymie flagi polską i ukraińską. Zrobiło to wielkie wrażenie nie tylko na wszystkich przybyłych, ale także na członkach zespołu. Scorpions jako jeden z pierwszych zespołów zareagował na agresję Rosji na Ukrainę. Już miesiąc po wybuchu wojny Klaus Meine na koncercie w Las Vegas zaśpiewał piosenkę "Wind of Change" ze zmienionymi słowami, w których teraz to Ukraina czeka na swój wiatr zmian. Słowa "Now listen to my heart, It says Ukraine waiting for the wind to change…" wybrzmiewają od tamtej pory na każdym koncercie, usłyszeli je również fani w maju 2022 roku w Krakowie i zapewne usłyszą także za kilka dni.

Scorpions 2022 - krakowski "Wind of Change" wzruszył całą publiczność!

W tym roku Scorpions wystąpi w Polsce dwukrotnie: 10 czerwca zespół zaśpiewa w Atlas Arenie w Łodzi. Jako support zaprezentuje się polski zespół 1One. Grupa zrobiła tak dobre wrażenie przed koncertem KISS w Łodzi przed rokiem, że dostali zaproszenie od kolejnej gwiazdy światowej sceny muzycznej. Bramy przed koncertem otwarte będą już o 18:15. Występ bohaterów wieczoru zaplanowano na godzinę 20:00. Wszyscy, którzy mieli szczęście i zakupili wejściówki na łódzkie wydarzenie, będą także mieli szansę nabyć niepowtarzalne gadżety zespołu, w tym T-shirty i bluzy. Dostępne będą dwa stoiska: na holu głównym, w okolicy wejścia nr 1 oraz na płycie, za stanowiskiem mikserskim.

 Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Nie ma obecnie dostępnych biletów na koncert Scorpions w Łodzi. Ale każdy, którego marzeniem jest zobaczenie zespołu na żywo, może jeszcze kupić wejściówki na 22 czerwca, gdy Klaus Meine i Rudolf Schenker z kumplami zagrają w ERGO ARENIE na pograniczu Gdańska i Sopotu. Generalnym partnerem tego wydarzenia jest Radio Złote Przeboje. Bilety dostępne na www.biletserwis.pl. Organizatorem obu koncertów jest agencja Prestige MJM. 

Materiał sponsorowany przez Prestige MJM
d12bp9x
d12bp9x