Trwa ładowanie...
d3zsjnk
News

Scorpions w Polsce 2017. Zespół zagra na Life Festival Oświęcim

Scorpions wystąpią w przyszłym roku na Life Festival Oświęcim. Legendarny zespół zagra na zakończenie ósmej edycji imprezy. Będzie to kolejny koncert grupy w naszym kraju. Bilety na Life Festival Oświęcim 2017 trafią do sprzedaży we wtorek 20 grudnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Scorpions fot. Sony Music Scorpions fot. Sony Music
Scorpions fot. Sony Music Scorpions fot. Sony Music (materiał prasowy/Megafon.pl)
d3zsjnk

Zespół Scorpions dołącza do grona muzycznych gwiazd, które w 2017 roku odwiedzą Polskę. Niemiecka grupa hard rockowa zagra podczas ósmej edycji Life Festival Oświęcim. Koncert odbędzie się na zakończenie imprezy w sobotę 24 czerwca.

Scorpions to jedna z największych legend sceny rockowej lat 70. i 80. Zespół powstał w 1965 roku w Hanowerze. Grupa znana jest przede wszystkim za sprawą takich hitów jak „Wind of Change” oraz „Still Loving You”. Do tej pory Scorpions wydali dwadzieścia albumów studyjnych. Ich występ na Life Festival Oświęcim nie będzie pierwszą wizytą w Polsce. Ostatni raz zespół zagrał w naszym kraju w czerwcu tego roku w krakowskiej Tauron Arenie.

Bilety na koncert grupy Scorpions, a także na cały Life Festival Oświęcim trafią do otwartej sprzedaży we wtorek 20 grudnia o godzinie 10:00. Wejściówki będzie można nabyć za pośrednictwem strony eventim.pl.

d3zsjnk

Life Festival Oświęcim to jedna z największych corocznych muzycznych imprez, jakie odbywają się na terenie naszego kraju. Jej założycielem jest dziennikarz muzyczny – Darek Maciborek. Ósma edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 22-24 czerwca. Scorpions są pierwszymi ogłoszonymi przez organizatorów headlinerami.

Get the look

d3zsjnk

Podziel się opinią

Share

d3zsjnk

d3zsjnk