Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
koncert

Scorpions zagrają w Gdańsku!

"Rock You Like A Hurricane" grupy Scorpions - ulubioną piosenką Polaków! Czy usłyszymy ją już 1 grudnia na pograniczu Gdańska i Sopotu w ERGO ARENIE na żywo? Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że tak! Będzie to kolejna wizyta zespołu w naszym kraju.

Share
Scorpions zagrają w Gdańsku!
Źródło: Materiały prasowe
d47b4c7

W ankiecie, która została utworzona na oficjalnym wydarzeniu polskiego koncertu Scorpions rodzimi fani mogli wybrać ulubiony utwór tego zespołu. Na ostatnie prostej wygrała piosenka Rock "You Like A Hurricane", wyprzedzając zaledwie czteroma głosami "Still Loving You". Na trzecim stopniu podium ulokował się "Winf Of Change".

- Można powiedzieć z dużą dozą prawdopodobieństwa, że właśnie te trzy utwory usłyszymy na żywo 1 grudnia w ERGO ARENIE, tym bardziej, że są one regularnie grane przez Scorpionsów podczas obecnej trasy. Warto zaznaczyć, że "Rock You Like A Hurricane" jest jedną z piosenek najczęściej wykonywanych na żywo przez niemiecką legendę - można było ja usłyszeć blisko 1.100 razy! - komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która organizuje koncert.

Na czwartym miejscu uplasował się reprezentant z albumu "Crazy World", czyli "Send Me An Angel". Utwór napisany przez Klaus Meine, znalazł się również na płycie "Acoustica" oraz "Moment of Glory" z 2000 roku, gdzie gościnnie zaśpiewał Zuchero.

d47b4c7

- Wystarczy uważnie prześledzić ankietę, by zauważyć, że Scorpions już od kilkunastu lat kształtuje nasze gusta muzyczne. Wśród listy utworów znajdziemy single z takich płyt, jak "Love at First Sting", "Blackout", "Lovedrive", "Return To Forever" czy "Crazy World" – dodaje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Scorpions wystąpią 1 grudnia w hali ERGO ARENA w Gdańsku/Sopocie. Jako support zagra Nocny Kochanek. Wejściówki na to wydarzenie można kupować za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju. Koncert organizuje agencja Prestige MJM.

d47b4c7

Podziel się opinią

Share
d47b4c7
d47b4c7