Trwa ładowanie...
d2gcp0k

Sean Penn: kawalerskie życie bardzo mu służy. 58-latek jest w świetnej formie

Wieczorem paradował po czerwonym dywanie z okazji premiery nowego serialu. Następnego ranka zwracał uwagę gapiów, którzy natknęli się na gwiazdora na plaży w Malibu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Melissa George i Sean Penn na premierze "The First"
Melissa George i Sean Penn na premierze "The First" (Getty Images)
d2gcp0k

Wygląda na to, że świętowanie premiery serialu "The First" nakręconego dla Hulu nie było dla Penna wyjątkowo huczne. Po wieczorze spędzonym z kolegami i koleżankami z obsady wybrał się na plażę, gdzie oddawał się swojej największej pasji – surfingowi.

Obecność gwiazdora przykuła uwagę paparazzi, którzy sfotografowali jego imponującą muskulaturę. Rozbudowana klata, biceps i mięśnie brzucha zawstydziłyby niejednego stałego bywalca siłowni. Szczególnie, że Penn nie jest już młodzieniaszkiem – niespełna miesiąc temu dmuchał 58 świeczek na urodzinowym torcie.

  Forum
(Forum)

Sean Penn w Hollywood cieszy się opinią "bad boya", a o jego porywczym charakterze krążą legendy. Głośno było o romansach aktora z wielkimi gwiazdami - burzliwym małżeństwie z Madonną czy, ostatnio, głośnym rozstaniu z Charlize Theron. Aktor ma też za sobą kilkanaście lat małżeństwa z Robin Wright ("House of Cards"), która urodziła mu dwójkę dzieci.

d2gcp0k

Od kilku lat Penn nie angażuje się jednak w stałe związki, ciesząc się na nowo z uroków kawalerskiego życia. I realizując kolejne projekty filmowe.

Akcja jego najnowszego serialu "The First" rozgrywa się w 2030 roku i opowiada o pierwszej załogowej misji na Marsa. Sean Penn gra pionierskiego astronautę. Tematyka koncentrować się będzie na wyzwaniach związanych z początkiem kolonizacji obcej planety.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2gcp0k

Podziel się opinią

Share
d2gcp0k
d2gcp0k