Trwa ładowanie...

Sebastian Fabijański ostro skrytykowany. "Ludzie mówią, że mam świński ryj"

Sebastian Fabijański po sukcesie w kinie Patryka Vegi stał się jednym z najbardziej docenianych aktorów młodego pokolenia. Przez wielu został uznany także za jednego z najprzystojniejszych. W rozmowie z Faktem wyznał, że nie ma wysokiego mniemania na swój temat.

Sebastian Fabijański ostro skrytykowany. "Ludzie mówią, że mam świński ryj"Źródło: ONS.pl
d1qbg03
d1qbg03

Po sukcesie „Pitbulla. Niebezpieczne kobiety” i serialu „Belfer” Fabijański usłyszał wiele słów krytyki pod swoim adresem. Jednak do wszystkiego wydaje się podchodzić z dystansem.

– Nie myślę tym, czy jestem bożyszczem dla tej czy innej osoby. Zresztą w komentarzach dotyczących mojego wyglądu dostrzegam dużo aspektów negatywnych. Ludzie mówią mi, że mam kaprawe oczy, że mam świński ryj, że wyglądam jak chomik – opowiada Faktowi Sebastian Fabijański.

Aktorowi nie odbiła woda sodowa i wydaje się twardo stąpać po ziemi.

– Wydaje mi się, że jestem daleko w tyle, jeżeli chodzi o naczelnych amantów polskiego filmowego podwórka. Zdaję sobie sprawę, że dla kogoś mogę być bardziej atrakcyjny, a dla kogoś mniej – podsumowuje aktor.

d1qbg03

Fabijański niewątpliwie został wypromowany dzięki filmom Vegi. W niecałe półtora roku pojawił się aż w trzech produkcjach reżysera. I na tym koniec.

ZOBACZ TAKŻE: Fabijański szczerze o Vedze: z Patrykiem tylko dobrze się bawiliśmy, każdy z nas poszedł w swoją stronę

- Z Patrykiem mam wrażenie, że po prostu się dobrze bawiliśmy. Mogliśmy pobawić się w gangsterów i być w tym tacy pretensjonalni i bezczelni Z Patrykiem się pobawiliśmy, każdy dał tyle ile mógł i każdy poszedł w swoją stronę. Ja zboczyłem z kursu, ale wierzę w to, że Vega b robił świetne filmy i odnosił jeszcze większy susy. Tylko przestraszyłem się stabilizacji twórczej. Ja muszę mieć w sobie pewien rodzaj niewygody twórczej ,a u Patryka już wszystko wiedziałem jak się robi - mówił w rozmowie z WP Sebastian Fabijański.

d1qbg03
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qbg03