Trwa ładowanie...

Sebastian Fabijański: po śmierci ojca byłem wrakiem. Poradziłem sobie bez używek

Sebastian Fabijański pojawił się niedawno w filmach "Legiony" i "Mowa ptaków", które kręcił w najtrudniejszym momencie swego życia. Był wtedy w żałobie po śmierci ojca i nie ukrywa, że miał ochotę zrezygnować z pracy.

Sebastian Fabijański: po śmierci ojca byłem wrakiem. Poradziłem sobie bez używekŹródło: ONS.pl
d121hrb
d121hrb

Ojciec Sebastiana Fabijańskiego zmarł w sierpniu 2017 r. - To był najtrudniejszy moment w moim życiu. Zamykałem się, walczyłem o przetrwanie. Miałem wrażenie, że chcę przeżyć, a nie żyć – wyznał w rozmowie z "Faktem". I choć wielu na jego miejscu szukałoby ucieczki od problemów w alkoholu lub innych używkach, on przeżył ten trudny czas na trzeźwo.

Obejrzyj: Sebastian Fabijański: "Po śmierci ojca chowałem się do kampera i nie rozmawiałem z innymi"

- Konfrontacja z tym wszystkim na trzeźwo jest piekielnie trudna – wyznaje aktor, który wchodząc na plan zdjęciowy, miał ochotę uciec z niego po pięciu minutach. Pogrążony w żałobie chciał nawet zrezygnować z "Mowy ptaków", która wiązała się dla niego z bardzo wymagającą rolą. A kiedy skończyły się zdjęcia, zastanawiał się nad pojechaniem do szpitala, bo był "jednym wielkim wrakiem".

Po premierze "Legionów" mówił w rozmowie z WP, że na planie unikał kontaktów z innymi. Nie chciał rozmawiać, więc robił swoje, po czym chował się w kamperze.

- Poradziłem sobie bez żadnych używek. To kluczowe w moim przypadku, bo ja nie piję i nie ćpam – podkreślił Fabijański. - Nie mam jak się znieczulić, zresetować, więc trudniej mi się przeżywa żałobę.

d121hrb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d121hrb