Trwa ładowanie...
d1qxmfs

Sebastian Fabijański zaskoczy fanów! Pracuje nad hip-hopowym projektem

Sebastian Fabijański postanowił spełnić swoje marzenie. Na co dzień kojarzymy go z ról w filmach. Tym razem wybrał muzyczny kierunek w karierze.
Share
Sebastian Fabijański
Sebastian FabijańskiŹródło: ONS.pl
d1qxmfs

Sebastian Fabijański to jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów młodego pokolenia. Popularność przyniosły mu występy w serialu "Tancerze", a także w kasowych produkcjach Patryka Vegi. Jego kariera nabrała tempa wraz z premierą filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Dzięki tej roli szybko stał się ulubieńcem widzów, a także Patryka Vegi. Na fali sukcesu "Pitbulla" przyjął też rolę w kolejnym projekcie reżysera - "Botoksie". Od tamtej chwili nie może opędzić się od propozycji.

ZOBACZ TAKŻE: "Więzienie to miejsce, gdzie nawet diabeł chodzi z obstawą". Monika Banasiak o piekle za kratami

Teraz fani Fabijańskiego zobaczą swojego idola w zupełnie nowym wcieleniu.

d1qxmfs

- Mam dużą niezgodę jeśli chodzi o to, co aktualnie dzieje się na scenie hip-hopowej w Polsce. Nie wiem w jakim kierunku to zmierza i z racji tego, że mam takie a nie inne podejście do sprawy stwierdziłem, że chyba samemu trzeba coś robić w tym kierunku. No i się dzieje coś bardzo ciekawego - wyznał gwiazdor w rozmowie z portalem "filmawka.pl".

Aktor zdradził, że jego wielbiciele nie będą musieli długo czekać na debiut muzyczny.

- Premiera jeszcze w tym roku - zapewnił Fabijański.

Sebastian zapytany o to, czy zamierza promować swoją twórczość w social mediach, rozwinął swoją myśl o celebrycki świat. Nie do końca podoba mu się zachowanie kolegów z branży.

d1qxmfs

- Nie wiem jak można wziąć swoją żonę, która jest w ciąży za rękę i przejść się po wybiegu pokazu modowego. Tak jak zrobili to Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke. Nie wiem, to jest dla mnie jakaś paranoja. Świat stanął na głowie po prostu. Incepcja - powiedział w rozmowie z portalem "filmawka.pl".

Ostatnio sporo mówiło się, że Fabijański i Stramowski stracili kontakt, mimo dawnej przyjaźni.

Niewykluczone, że aktor pójdzie w ślady współczesnych raperów i odetnie się od celebryckiego światka.

d1qxmfs

Podziel się opinią

Share
d1qxmfs
d1qxmfs