Trwa ładowanie...

Sebastian Karpiel-Bułecka nie znosi bywania na ściankach. Dla zmarłego przyjaciela zrobił wyjątek

Muzyk z Podhala uczestniczył wraz z żoną, Pauliną Krupińską, w uroczystej premierze "Ukrytej gry". To ostatni film, jaki wyprodukował Piotr Woźniak-Starak.

Sebastian Karpiel-Bułecka nie znosi bywania na ściankach. Dla zmarłego przyjaciela zrobił wyjątekŹródło: ONS.pl
d2cu2wp
d2cu2wp

Producent filmowy, który zginął w sierpniu na jeziorze przy swojej rodzinnej posiadłości, przyjaźnił się z wieloma znanymi Polakami. Wraz z żoną Agnieszką wyjątkowo polubili się z Sebastianem Karpielem-Bułecką i jego żoną Pauliną. Do tego stopnia, że gościli na ich weselu a nawet spędzili święta na Podhalu, gdzie razem szusowali na stokach.

Te wspólne chwile są dziś jedynie bolesnym wspomnieniem.

Chociaż Karpiel-Bułecka wystrzega się tzw. "bywania" na ściankach i galach, dla przyjaciela zrobił wyjątek. Był obecny wraz z żoną na premierze "Ukrytej gry".

- Przyszedłem, bo Piotrek był moim serdecznym kolegą i mam wobec niego wielki dług wdzięczności. Przeżyliśmy razem wiele pięknych chwil. Niestety, nie udało mu się dokończyć tego wszystkiego, co zamierzał. A ja musiałem tu dziś być, żeby uczcić jego pamięć - powiedział w rozmowie z Faktem.

d2cu2wp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2cu2wp