Trwa ładowanie...
dqhzbe8

Sekretny wypad Harry'ego i Meghan do Amsterdamu. Nick Jonas zaprosił ich na luksusową imprezę

Świeżo upieczeni nie mogą narzekać na nudę. Ich życie to nie tylko oficjalne wizyty i spotkania dyplomatów. Harry i Meghan lubią też zaszaleć!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Sekretny wypad Harry'ego  i Meghan do Amsterdamu. Nick Jonas zaprosił ich na luksusową imprezę
(East News)
dqhzbe8

Jak informuje „Daily Mail” książęca para miała się wybrać na sekretny weekend do Amsterdamu. Polecieli tam na zaproszenie znany z zespołu One Direction Nicka Jonasa, który organizował imprezę z okazji otwarcia nowego hotelu Soho House.

Meghan i Harry bawili się w gronie takich celebrytów i bogatych gości, jak Michael McIntyre, Douglas Booth, Richard Bacon, Ella Eyre, Stanley Tucci, Tinie Tempah czy Eddie Redmayne. Redakcji „Daily Mail” udało się dotrzeć do pozostałych gości, którzy byli na imprezie i opowiedzieli, jakie wrażenie zrobili na nich księżna i książę Sussex. Wielu było zaskoczonych, że małżonkowie nie wyróżniali się z tłumu i zachowywali jak reszta imprezujących.

- Byli obok siebie przez całą noc i siedzieli przy najwyższym stole z Jonasem. W miarę upływu czasu, coraz więcej ludzi ośmieliło się podejść do nich i porozmawiać z nimi – zdradził informator tabloidu.

dqhzbe8

- Było dużo alkoholu, to była prawdziwa impreza – wspominał na łamach gazety inny gość.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dqhzbe8

Podziel się opinią

Share
dqhzbe8
dqhzbe8