Trwa ładowanie...
d1tyvbj

Selena Gomez dostała ataku przed wejściem na scenę podczas American Music Awards

Występ na scenie podczas rozdania nagród American Music Awards miał być dla Seleny Gomez debiutem po blisko dwuletniej przerwie. Niestey nerwy wzięły górę, a piosenkarka dostała poważnego ataku paniki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Selena Gomez dostała ataku przed wejściem na scenę podczas American Music Awards
Selena Gomez dostała ataku przed wejściem na scenę podczas American Music Awards (ONS.pl)
d1tyvbj

Selena Gomez ma za sobą trudny okres, szczególnie jeśli chodzi o jej zdrowie. Piosenkarka dwa lata temu przeszła przeszczep nerki. Musiała się poddać operacji w wyniku choroby autoimmunologicznej, z jaką się zmagała. Niestety, to nie koniec zmartwień dla Gomez, gdyż do mediów dotarła informacja o tym, że piosenkarka pokłóciła się z przyjaciółką, która oddała jej nerkę.

Selena Gomez w tym roku zaśpiewała na scenie podczas American Music Awards. Niestety występ gwiazdy nie należał do najlepszych. Piosenkarka wróciła na scenę po długiej przerwie, jednak okazało się, że stres wziął nad nią górę. Gomez dostała ataku paniki minuty przed wkroczeniem w światła reflektorów. Trema i zdenerwowanie to nie najlepsze połączenie w trakcie śpiewania. Sprawiło to, że podczas wykonywania ballady "Lose you to love me" Selena wyraźnie fałszowała.

Bliski przyjaciel Gomez powiedział mediom, że piosenkarka: "Zdecydowanie miała atak paniki. Była zdenerwowana. Nie była na scenie od dwóch lat, a to bardzo ważne piosenki w jej karierze. Bardzo chciała się pokazać z jak najlepszej strony"

d1tyvbj

Podziel się opinią

Share

d1tyvbj

d1tyvbj