Selena Gomez miała przeszczep nerki. "Chcę podziękować rodzinie i lekarzom"

Selena Gomez jest po przeszczepie nerki. Wokalistka opublikowała na Instagramie zdjęcie, ukazujące ją tuż po zabiegu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Selena Gomez od kilku lat choruje na toczeń
Selena Gomez od kilku lat choruje na toczeń (ONS.pl)
WP

Przeszczep nerki to efekt choroby autoimmunologicznej, z jaką od jakiegoś czasu zmaga się Selena Gomez. Wokalistka cierpi bowiem na toczeń. Dawczynią narządu była bliska przyjaciółka gwiazdy - Francia Raisa. Pod opublikowanym zdjęciem Selena Gomez bardzo dziękuje jej i swoim bliskim za wsparcie podczas trudnego dla niej czasu.

- Chcę publicznie podziękować mojej rodzinie i niesamowitemu zespołowi lekarzy, za to, co robili dla mnie przed zabiegiem i po jego przeprowadzeniu. Nie mam słów, którymi wyraziłabym, jak bardzo chcę też podziękować mojej przyjaciółce Francii Raisi. Podarowała mi niezwykły prezent oraz swoje poświęcenie, przekazując nerkę - napisała Selena Gomez.

WP

Piosenkarka wytłumaczyła, że przez chorobę nie była w stanie w ostatnim czasie udzielać się muzycznie. Nie wiadomo, kiedy dokładnie odbyła się operacja. Sądząc po zamieszczonym zdjęciu, zabieg mógł mieć miejsce już jakiś czas temu.

Fani Seleny Gomez wspierają ją w trudnych chwilach. Wśród komentarzy pod zdjęciem dominują serdeczne życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

WP

Zobacz: Selena Gomez rozkleiła się na scenie

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP