Trwa ładowanie...
dev221w

Selena Gomez pokazała nowy klip. W tak ostrej odsłonie jej jeszcze nie widzieliśmy!

W sieci pojawił się nowy teledysk do utworu Seleny Gomez - "Fetish". Klip zawiera kilka mocnych scen, które mogą zaskoczyć fanów byłej gwiazdki Disneya.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Selena Gomez
Selena Gomez (Materiały prasowe)
dev221w

Jeszcze niedawno Selena Gomez była głównie kojarzona z niewinnymi produkcjami dla dzieci, w których zazwyczaj odgrywała rolę grzecznej i ułożonej dziewczynki. Amerykańska artystka od jakiegoś czasu skutecznie zrywa ze swoim dawnym wizerunkiem. Dowodem na to, jest chociażby najnowszy teledysk Sel do singla "Fetish". W klipie nie brakuje mocnych i odważnych scen. Gomez wije się w zmysłowy sposób po podłodze, oblizuje zakrwawione szkło, a także zaciska zalotkę do rzęs na języku! Takie wcielenie gwiazdy może okazać się dla wielu osób zaskakujące!

To nie pierwszy klip do piosenki "Fetish", jaki pojawił się w sieci. 12 lipca opublikowano pierwszą wersję teledysku, na którym widoczne były jedynie usta Seleny Gomez. Utwór ten jest kolejna zapowiedzią nadchodzącego albumu wokalistki. Jego tytuł oraz data premiery nie są jeszcze znane. "Fetish" powstał przy współpracy z amerykańskim raperem Guccim Mane. Kompozycja utrzymana jest w stylu sensualnego R&B.

dev221w

Przypomnijmy, że Selena Gomez ma już na koncie trzy solowe albumy – "Stars Dance" (2013), "For You" (2014) oraz "Revival" (2015).

dev221w

Podziel się opinią

Share

dev221w

dev221w