Trwa ładowanie...

Selena Gomez w szpitalu psychiatrycznym. Przeżyła ślub Biebera

Selena Gomez i Justin Bieber byli parą, o której mówił cały świat. Ich rozstanie było dla wokalistki dużym ciosem. Jednak ślub Biebera przelał szalę goryczy. Selena Gomez przeżyła załamanie nerwowe i trafiła do szpitala psychiatrycznego.

Selena Gomez w szpitalu psychiatrycznym. Przeżyła ślub BieberaŹródło: PAP
d1561q3
d1561q3

Selena Gomez zmaga się z poważnymi kłopotami

Selena Gomez od kilku tygodni zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Po przejściu przeszczepu nerki w 2017 roku, już dwukrotnie była poddawana hospitalizacji. Niedawno trafiła do szpitala z powodu niskiej zawartości białych krwinek we krwi. Jednak to nie jedyne dolegliwości, z którymi zmaga się wokalistka. Selena Gomez ma również problemy psychiczne. Ich przyczyną może być Justin Bieber, a konkretnie jego ślub z Hailey Baldwin.

Selena Gomez przepełniona goryczą

Nowiny z zza oceanu głoszą, że Selena Gomez chciała opuścić szpital, w którym przebywała z powodu niedoboru białych krwinek. Gwiazda miała domagać się od lekarza zgody opuszczenie przez nią placówki medycznej. Kiedy ten sprzeciwił się jej postulatom Gomez podobno wpadła w szał. Zaczęła krzyczeć, płakać, a także przeszła atak paniki. Wokalistka miała nawet wyrwać kroplówkę z ramienia. Po tym incydencie lekarze podjęli decyzję o przeniesieniu jej na oddział psychiatryczny.

Selena Gomez zmaga się z depresją

Selena Gomez niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że od pięciu lat zmaga się z depresją. Jej stanu psychicznego z pewnością nie poprawiło rozstanie z Justinem Bieberem. Gomez miała również otrzymywać wiele negatywnych komentarzy dotyczących nowego związku Biebera z Hailey Baldwin. Ostatnie doniesienia o ich ślubie musiały dodatkowo pogorszyć stan wokalistki.

d1561q3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1561q3