Trwa ładowanie...
d2v6hev

Selena Gomez zrobiła niespodziankę fanom. Odwiedziła swoją starą szkołę

Selena Gomez wiodła niegdyś bardzo publiczne życie. Teraz raczej unika wścibskich kamer i paparazzi. Chyba, że chodzi o szczytny cel, taki jak zachęcenie dzieci do chodzenia do szkoły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Selena Gomez odwiedziła swoje gimnazjum.
Selena Gomez odwiedziła swoje gimnazjum. (Getty Images)
d2v6hev

Selena Gomez odwiedziła swoją szkołę

Selena Gomez ma za sobą trudny okres, szczególnie jeśli chodzi o jej zdrowie. Piosenkarka dwa lata temu przeszła przeszczep nerki. Musiała się poddać operacji w wyniku choroby autoimmunologicznej, z jaką się zmagała. Niestety, to nie koniec zmartwień dla Gomez, gdyż do mediów dotarła informacja o tym, że piosenkarka pokłóciła się z przyjaciółką, która oddała jej nerkę.

ZOBACZ TEŻ: Z tymi co się znają - Ania i Bartek Dawidowscy

Selena Gomez jest znana z tego, że angażuje się w rozmaite akcje charytatywne. Piosenkarka chce zostawić świat lepszym, niż go zastała. Tym razem 27-latka odwiedziła Danny Jones Middle School w Grand Prairie w Teksasie, czyli swoje dawne gimnazjum.

d2v6hev

W tej sentymentalnej podróży gwieździe towarzyszyła ekipa filmowa. W opublikowanym wideo możemy zobaczyć rozmowę Gomez z uczniami i nauczycielami. O 27-latce wypowiada się jej była wuefistka, która bardzo chwali dziewczynę za zaangażowanie i dobre oceny.

- W tę podróż chciałam zabrać moją przyjaciółkę oraz innych ważnych ludzi z mojego życia. Chcę im pokazać, gdzie dorastałam i jak jestem dumna z tego, skąd pochodzę. Ten dystrykt bardzo się rozrósł na przestrzeni lat. Cieszę się, ponieważ daje to możliwość nauki większej liczbie dzieci - komentuje Selena Gomez.

Zobaczcie, jak dokładnie wyglądała wizyta Seleny Gomez w dawnej szkole:

d2v6hev

Podziel się opinią

Share

d2v6hev

d2v6hev