ycipk-1gwcf9
News

Selma Blair choruje na stwardnienie rozsiane. Opublikowała poruszające zdjęcie

Selma Blair pod koniec 2018 r. wyznała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Diagnoza nie załamała jej, a aktorka opublikowała zdjęcie, które poruszyło setki tysięcy internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Selma Blair
Selma Blair (Instagram.com, Fot: Instagram)
ycipk-1gwcf9

Selma Blair jest amerykańską aktorką, która przez wiele lat nie wiedziała, co jej dolega. W sierpniu ubiegłego roku było już wszystko jasne.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda zaskoczyła wszystkich. Zobacz nagranie z czerwonego dywanu

ycipk-1gwcf9

"Cierpię na tę nieuleczalną chorobę od co najmniej 15 lat. Aktualnie czuję ulgę, że się o niej dowiedziałam" - pisała jakiś czas temu na Instagramie. Pod postem otrzymała mnóstwo słów wsparcia. Fani wspierają ją jak tylko mogą.

Poza tym aktorka nie załamała się i nie zamknęła w czterech ścianach. Chce, by o chorobie mówić głośno. W tym roku pojawiła się nawet podczas oscarowej nocy. To było jej pierwsze oficjalne wyjście od usłyszenia diagnozy. 46-letnia gwiazda wyglądała wprost zjawiskowo.

Tym razem na swoim instagramowym profilu pokazała, jak jej syn goli głowę. "Wracam do moich korzeni" - napisała pod zdjęciem. Fotka przez prawie 2 dni zebrała prawie 150 tys. serduszek. Pokazuje to tylko, jak duże wsparcie w fanach ma aktorka. "Kocham cię. Jestem z ciebie dumny" - piszą internauci.

ycipk-1gwcf9
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1gwcf9

ycipk-1gwcf9
ycipk-1gwcf9