WP

Sentymentalna Kinga Rusin pokazuje stare zdjęcia. Fani zachwyceni

Patrząc na Kingę Rusin, ciężko uwierzyć, że dziennikarka od ponad 25 lat pokazuje się na wizji. Ostatnio zebrało jej się na wspomnienie i postanowiła podzielić się kilkoma zdjęciami z początków swojej kariery. Jedno z nich szczególnie nas ujęło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin uwielbia pokazywać archiwalne zdjęcia
Kinga Rusin uwielbia pokazywać archiwalne zdjęcia (Instagram.com)
WP

Kinga Rusin swoją przygodę z mediami zaczęła od pracy w TVP. Na antenę trafiła w 1993 roku i szybko stała się ulubienicą widzów, czego dowodem były liczne nagrody, w tym prestiżowy Wiktor.

Gwiazda lubi wracać wspomnieniami do tamtych chwil. Ostatnio przypomniała swoim obserwatorom na Instagramie, że w 1994 roku prowadziła Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Post, na którym widać młodziutką Kingę szybko rozniósł się po sieci. Fani prosili o więcej.

Rusin nie trzeba było długo namawiać. Dziennikarka pochwaliła się zdjęciem z sesji do gazety. Miała na nim zaledwie 23 lata.

WP

"Kochani, na Waszą prośbę jeszcze coś z „tamtych” czasów😊. To zdjęcie z mojej pierwszej w życiu sesji okładkowej do miesięcznika Sukces (wydanie wielkanocne, co widać😉)." - napisała pod fotografią.

Internauci byli zachwyceni przede wszystkim wdziękiem i urodą Rusin. Nas ujęło pozowanie z jajkiem oraz oryginalna stylizacja. A wy co sądzicie?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP