Trwa ładowanie...
dyvdj5w

Serialowa Halinka Kiepska zdecydowała się na operację plastyczną. "Jestem trochę przerażona"

W rozmowie z tabloidem aktorka powiedziała, że szykuje się na operację plastyczną. Ma jednak spore obawy. Co chce poprawić w swoim wyglądzie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Marzena Kipiel-Sztuka na planie serialu "Świat według Kiepskich"
Marzena Kipiel-Sztuka na planie serialu "Świat według Kiepskich" (newspix.pl, Fot: Sebastian Borowski)
dyvdj5w

Marzena Kipiel-Sztuka większości znana jest z roli Halinki w serialu "Świat według Kiepskich". Rola ta urosła do rangi kultowej i przyniosła jej olbrzymią popularność.

Aktorka wyznała w rozmowie z "Faktem", że jest zdecydowana na operację usunięcia widocznej opuchlizny (tzw. worków) pod oczami. Zdradziła, że to u niej w rodzinie jest dziedziczne, ponieważ takie same miała jej mama, a także siostra. Jest to na tyle uciążliwe, że sińce są zawsze, niezależnie od samopoczucia.

- Na szczęście to nie będzie skalpel, tylko laser. Wiem, jak taki zabieg wygląda i jestem trochę przerażona, bo pod dolnymi rzęsami wycina się kawał skóry. Później zostaje blizna. Zanim wszystko się zagoi, przez dwa tygodnie trzeba będzie ją chronić, bo są sińce pod oczami. Niektórzy ukrywają się wtedy za okularami słonecznymi, ja nie wiem czy tak zrobię - mówiła na łamach "Faktu" Kipiel-Sztuka.

dyvdj5w

Też na jej miejscu zdecydowalibyście się na taką operację?

ZOBACZ TAKŻE: Ryszard Kotys miał zagrać Ferdka w "Świecie według Kiepskich"

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dyvdj5w

Podziel się opinią

Share
dyvdj5w
dyvdj5w