ycipk-m45aob

Shaggy kocha Polskę za cztery rzeczy. Jedną z nich wcale nie jest kiełbasa

Shaggy, autor takich hitów jak "Boombastic" czy "It Wasn't Me", niedawno odwiedził Polskę. Przy okazji udzielił wywiadu, w którym podzielił się spostrzeżeniami na temat naszego kraju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Shaggy, czyli Mr Boombastick,ma słabość do naszego kraju
Shaggy, czyli Mr Boombastick,ma słabość do naszego kraju (East News)
ycipk-m45aob

Shaggy był gwiazdą ostatniego Opola, gdzie wykonał swoje największe przeboje. Choć to nie pierwszy raz, kiedy odwiedził Polskę. Swoją przygodę z naszym krajem Shaggy rozpoczął w 1996 r., kiedy zagrał koncert w Poznaniu.

ZOBACZ TEŻ: Opole 2019

ycipk-m45aob

- Czuję niesamowitą więź z Polską. Moje płyty i kawałki są tu bardzo popularne, zagrałem tu wiele koncertów, spotkałem sporo przyjaciół. Ciągle tu wracam i świetnie się tu czuję. Bardzo się cieszę, że ludzie w Polsce nadal chcą mnie słuchać - mówi wokalista w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Shaggy jest też pod wrażeniem zmian, jakie zaszły u nas na przestrzeni ostatnich lat. Zdradził też powody, dla których kocha Polskę.

- Kiedy wracam do Warszawy, zwłaszcza gdy widzę te wszystkie ogromne centra handlowe i wieżowce, z przyjemnością dostrzegam dużą zmianę, jaka tu zaszła przez lata. Lubię Polskę za wódkę i gulasz, za tutejszą publiczność i za kobiety - zdradził muzyk.

Cóż, wcale nas to nie dziwi.

ycipk-m45aob
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-m45aob

ycipk-m45aob
ycipk-m45aob