Trwa ładowanie...
d2dw30e

Shaggy kocha Polskę za cztery rzeczy. Jedną z nich wcale nie jest kiełbasa

Shaggy, autor takich hitów jak "Boombastic" czy "It Wasn't Me", niedawno odwiedził Polskę. Przy okazji udzielił wywiadu, w którym podzielił się spostrzeżeniami na temat naszego kraju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Shaggy, czyli Mr Boombastick,ma słabość do naszego kraju
Shaggy, czyli Mr Boombastick,ma słabość do naszego kraju (East News)
d2dw30e

Shaggy był gwiazdą ostatniego Opola, gdzie wykonał swoje największe przeboje. Choć to nie pierwszy raz, kiedy odwiedził Polskę. Swoją przygodę z naszym krajem Shaggy rozpoczął w 1996 r., kiedy zagrał koncert w Poznaniu.

ZOBACZ TEŻ: Opole 2019

- Czuję niesamowitą więź z Polską. Moje płyty i kawałki są tu bardzo popularne, zagrałem tu wiele koncertów, spotkałem sporo przyjaciół. Ciągle tu wracam i świetnie się tu czuję. Bardzo się cieszę, że ludzie w Polsce nadal chcą mnie słuchać - mówi wokalista w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

d2dw30e

Shaggy jest też pod wrażeniem zmian, jakie zaszły u nas na przestrzeni ostatnich lat. Zdradził też powody, dla których kocha Polskę.

- Kiedy wracam do Warszawy, zwłaszcza gdy widzę te wszystkie ogromne centra handlowe i wieżowce, z przyjemnością dostrzegam dużą zmianę, jaka tu zaszła przez lata. Lubię Polskę za wódkę i gulasz, za tutejszą publiczność i za kobiety - zdradził muzyk.

Cóż, wcale nas to nie dziwi.

d2dw30e

Podziel się opinią

Share
d2dw30e
d2dw30e