Trwa ładowanie...
d141pm6
Shakira i Gerard Pique rozstali się? Piosenkarka wyprowadziła się z domu

Shakira i Gerard Pique rozstali się? Piosenkarka wyprowadziła się z domu

Jak informują kolumbijskie i hiszpańskie media, Shakira wyprowadziła się z ich wspólnej posiadłości w Barcelonie. Odnotowano też, że z mediów społecznościowych zniknęły wszystkie ich wspólne zdjęcia. Jak na razie, para nie komentuje prasowych doniesień.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d141pm6

Od 2010 r. Shakira i Pique tworzą jedną z najpiękniejszych par z pogranicza świata sportu i show-biznesu. Piosenkarka i piłkarz FC Barcelony mają dwójkę dzieci. Choć ich życie elektryzowało media od samego początku, starali się chronić prywatność przed mediami.

Pierwsze doniesienia o rzekomym kryzysie w związku gwiazdorskiej pary pojawiły się już kilka miesięcy temu. Odnotowano, że z profili w serwisach społecznościowych Shakiry i Pique zniknęły bieżące wspólne fotografie. Po raz ostatni para była widziana na weselu Leo Messiego pod koniec czerwca tego roku. Media zauważyły też, że po strzeleniu gola w trakcie jednego z meczów, piłkarz nie wykonał gestu, który zawsze dedykował ukochanej. Pique zamieścił wówczas w sieci rodzinne zdjęcie żony i dzieci, chcąc tym samym zaprzeczyć sensacyjnym plotkom.

Shakira Shakira newspix.pl
Shakira Shakira (newspix.pl)

Według najświeższych prasowych doniesień, Shakira wyprowadziła się z ich wspólnego domu w Barcelonie. Piłkarz FC Barcelony i wokalistka nie skomentowali tych doniesień, ale coraz głośniej jest o separacji pary.

d141pm6

Przypominamy, że sytuacja z Pique łudząco przypomina rozstanie Shakiry z pierwszym mężem. 10 stycznia 2011 r. wokalistka napisała na swojej stronie internetowej, że wraz z Antoniem de la Rua zdecydowali się na "separację". Shakira określiła to jako "wspólną decyzję na odejście od ich romantycznych relacji na czas nieokreślony". Czas pokaże, jak będzie tym razem.

gerard pique, shakira newspix.pl
gerard pique, shakira (newspix.pl)

ZOBACZ TAKŻE: Najdroższe rozwody gwiazd. Kto stracił na miłości fortunę?

d141pm6

Podziel się opinią

Share
d141pm6
d141pm6