Trwa ładowanie...

Shakira i Jennifer Lopez na jednej scenie. Za wspólny występ nie otrzymają zapłaty

30 sekund spotu reklamowego w trakcie 54. Super Bowl kosztowało niecałe 6 milionów dolarów, czyli około 27 milionów złotych. Wszyscy zachodzili w głowę, na ile Shakira i Jennifer Lopez wyceniły wspólny występ podczas wielkiego wydarzenia.

Share
Shakira i Jennifer Lopez na jednej scenie. Za wspólny występ nie otrzymają zapłaty
Źródło: Getty Images
d2597lv

Jennifer Lopez i Shakira w niedzielny wieczór (2 lutego) pojawiły się razem na scenie podczas finału Super Bowl 2020. Wokalistki wykonały niezwykłe show, zadziwiając fanów odważnymi strojami, które odkrywały spory kawałek ciała.

Zobacz wideo:

Artystki zadbały o trudną choreografię, która wymagała nie lada uwagi. Obie musiały się pilnować, aby nie stracić równowagi na wysokich obcasach. Można byłoby przypuszczać, że za taką pracę otrzymają na konto miliony. Jak jednak poinformowały zagraniczne media, ani jedna, ani druga nie otrzymała za występ żadnych pieniędzy.

Finał Super Bowl to wydarzenie, w czasie którego organizatorzy zarabiają milionowe sumy. Za emisję spotów reklamodawcy są skłonni zapłacić po kilka milionów dolarów. Artyści, którzy występują podczas Super Bowl, nie otrzymują jednak z tego tytułu żadnego wynagrodzenia. Jak twierdzą organizatorzy, występ podczas Super Bowl jest najlepszą formą promocji.

d2597lv

Podziel się opinią

Share
d2597lv
d2597lv