Trwa ładowanie...
Megafon.pl

Shakira poprosiła Disneya o większe biodra

Shakira poprosiła wytwórnię Disneya, by postać, którą gra w "Zwierzogrodzie" miała większe biodra. Wokalistka użyczyła głosu gazeli. Kiedy zobaczyła swoją bohaterkę, nie do końca była zadowolona i zasugerowała kilka poprawek.

Share
Shakira poprosiła Disneya o większe biodra
Źródło: newspix.pl
ddnov21

- Była zbyt chuda - mówi Kolumbijka. - Powiedziałam, żeby wrzucili trochę mięska na te kości.

Film opowiada o świecie zamieszkałym przez zwierzęta. Człowieka nigdy w tej krainie nie było. Głównym bohaterem historii jest Nick Wilde (głosu użyczy mu Jason Bateman)
- lis oskarżony o przestępstwo, którego nie popełnił. Desperat postanawia uciec przed niezasłużoną karą, ale na jego trop wpada detektyw Judy Hopps (głos Ginnifer Goodwin)
- sprytna królica. Wkrótce sama stanie się celem złoczyńców, którzy wrobili Wilde'a. Ścigany i ścigająca będą musieli sprzymierzyć siły, by razem stawić czoła wspólnemu prześladowcy.

W anglojęzycznej obsadzie znaleźli się ponadto Tommy Chong, Nate Torrence, Jenny Slate, Alan Tudyk, Raymond Persi, Bonny Hunt, Don Lake, Idris Elba, Octavia Spencer i J.K. Simmons. Reżyserami są Byron Howard i Rich Moore, a także Jared Bush, który odpowiada również za scenariusz. W polskich kinach obraz gości od 19 lutego.

ddnov21

W marcu 2014 roku ukazała się ostatnia płyta piosenkarki zatytułowana po prostu "Shakira".

ddnov21

Podziel się opinią

Share
ddnov21
ddnov21