Trwa ładowanie...

Shaquille O'Neal w żałobie. Legenda NBA opłakuje siostrę

Siostra sportowca Ayesha Harrison-Jex miała 40 lat. Przegrała 3-letnią walkę z nowotworem. Koledzy z redakcji złożyli Shaquille'owi O'Nealowi chwytające za serce słowa otuchy. Wszystko odbyło się na wizji.

Shaquille O'Neal w żałobie. Legenda NBA opłakuje siostręŹródło: Getty Images
deveozh
deveozh

W ubiegły czwartek Shaquille O'Neal nie pojawił się w programie "Inside NBA" stacji TNT, gdzie pełni rolę komentatora. Swoją absencję wyjaśnił rodzinną tragedią. Współprowadzący program komentator sportowy Ernie Johnson podzielił się z widzami smutną informacją i złożył koledze najszczersze wyrazy współczucia.

ZOBACZ TEŻ: 7-letni syn Shaqa zagra w NBA? Zobacz, co potrafi

Johnson poinformował w studiu, że siostra O'Neala odeszła nad ranem w wieku zaledwie 40 lat z powodu choroby nowotworowej, którą wykryto 3 lata temu. Ayesha Harrison-Jex osierociła syna imieniem Bryce.

deveozh

- Kiedy Shaquille zmagał się z rodzinnym dramatem, my zmagaliśmy się razem z nim, ponieważ jest naszym bratem. Serce tego wielkiego dzieciaka jest teraz złamane - mówił, nie ukrywając emocji Ernie Johnson. Po czym dodał: - Wielkoludzie, trzymaj się.

W programie byli obecni też słynni eks-koszykarze Kenny Smith i Charles Barkley.

- Najtrudniejszą rzeczą w pracy razem i byciu z kimś bardzo blisko przez tyle lat jest to, że poznajesz jego rodzinę i bliskich. I w takich chwilach odczuwasz też wielki ból i przeżywasz jego tragedię - mówił Smith.

Z kolei Charles Barkley przesłał najserdeczniejsze wyrazy współczucia matce O'Neala, która przyjaźni się z jego mamą.

Twitter
Źródło: Twitter

W odpowiedzi na słowa kolegów Shaquille napisał na Twitterze:

deveozh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deveozh