Trwa ładowanie...
d2uza08
Megafon.pl
News

Sharon Osbourne potwierdza rozstanie z Ozzym

Sharon Osbourne potwierdziła, że po 33 latach małżeństwa rozstała się ze swoim mężem Ozzym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sharon Osbourne, Ozzy Osbourne
Sharon Osbourne, Ozzy Osbourne (ONS.pl)
d2uza08

63-latka potwierdziła ponadto, że wyrzuciła rockmana z domu, gdy dowiedziała się o jego zdradzie. Teraz jednak muzyk wrócił do ich posiadłości, a Sharon się wyprowadziła.

To nie są plotki, to prawda - powiedziała w wywiadzie z "The Talk". _Rozmawiamy ze sobą, rozmawiałam z nim wczoraj. Nie jesteśmy razem, ale rozmawiamy. _

Sharon i Ozzy Osbourne'owie pobrali się w 1982 roku i doczekali trojga dzieci - Aimee, Kelly i Jacka. Ich życie można było śledzić w reality show "Rodzina Osbourne'ów".

d2uza08

Sensacją ostatnich dni jest nie tylko rozstanie pary, lecz także wiadomość o tym, że Ozzy zaginął na kilka dni. Najbliżsi nie wiedzieli, co się z nim dzieje. Dzieci wokalisty starały skontaktować się z rzekomą kochanką ojca, Michelle Pugh, aby dowiedzieć się, czy Ozzy z nią zamieszkał. Kobieta jednak nie odbierała od nich telefonów. Przyjaciele rockmana obawiali się, że artysta pozbawiony wsparcia żony może znowu powrócić do alkoholizmu i brania narkotyków.

Wokalista, który jak gdyby nigdy nic znów zamieszkał w rodzinnym domu zdążył już zabrać głos w sprawie. Zapewnił, że jest trzeźwy i czysty.

Ozzy Osbourne z zespołem Black Sabbath 2 lipca wystąpi w Tauron Arenie Kraków. Bilety zostały już wyprzedane. Dorobek bandu zamyka longplay "13", który miał premierę w czerwcu 2013 roku. W realizacji dzieła brali udział trzej oryginalni członkowie - Ozzy Osbourne (wokal, harmonijka), Tony Iommi (gitara) i Geezer Butler (bas), których wspierał na perkusji znany Rage Against The Machine, Brad Wilk.

d2uza08

Podziel się opinią

Share

d2uza08

d2uza08