Trwa ładowanie...
d1a8hky

Shawn Mendes i Camila Cabello są parą? Pojawiły się ich wspólne zdjęcia

Shawn Mendes i Camila Cabello są już oficjalnie parą? O ich romansie mówi się już od kilku tygodni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Shawn Mendes i Camila Cabello są parą? Pojawiły się ich wspólne zdjęcia
Shawn Mendes i Camila Cabello są parą? Pojawiły się ich wspólne zdjęcia (East News)
d1a8hky

Shawn Mendes i Camila Cabello są parą?

Status związku Shawna Mendesa i Camili Cabello zastanawia ich fanów już od dłuższego czasu. Ostatnio wokaliści nawiązali współpracę i nagrali razem utwór “Seniorita”, do którego powstał zmysłowy teledysk. Internauci bardzo szybko doszli do wniosku, że chemia między artystami nie może być wyłącznie wynikiem kunsztu aktorskiego.

Świeżo po premierze klipu, Camila Cabello rozstała się ze swoim ówczesnym chłopakiem Matthewem Husseyem. Z kolei mama Shawna Mendesa, że posiada informacje dotyczące relacji jej syna z piosenkarką.

d1a8hky

Zarówno Mendes, jak i Cabello nie odnieśli się w żaden sposób do swojego potencjalnego związku. Jednak zagraniczne media coraz częściej publikują ich wspólne zdjęcia. Obydwoje zazwyczaj ukrywali swoje życie uczuciowe, jednak z drugiej strony często udostępniali wspólne zdjęcia.

Para została sfotografowana wieczorem 3 lipca w dzielnicy West Hollywood. Na zdjęciach jak trzymają się za ręce i świetnie się razem bawią. Dzień później z kolei, na Instagram trafiło nagranie z imprezy, na którym widać, jak para przytula się nad basenem z dala od reszty zaproszonych gości.

d1a8hky

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d1a8hky

d1a8hky
d1a8hky