Trwa ładowanie...
d283czy

Shia LaBeouf: Aresztowanie zmieniło moje życie

33-letni aktor podczas rozdania nagród Hollywood Film Awards wyraził wdzięczność funkcjonariuszowi policji, który aresztował go za publiczne picie w Savannah w stanie Georgia w lipcu 2017 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Shia LaBeouf został aresztowany w 2017 r. za agresywne zachowanie
Shia LaBeouf został aresztowany w 2017 r. za agresywne zachowanie (Materiały prasowe)
d283czy

"Chcę podziękować policjantowi, który mnie aresztował. Dzięki niemu zmieniłem swoje życie”, powiedział Shia LaBeouf w niedzielę 4 listopada 2019 r. podczas gali wręczania nagród w Los Angeles. Niektórzy widzowie i artyści zasiadający na widowni nie wzięli na poważnie słów LaBeoufa, twierdząc, że gwiazda "Transformersów" po prostu sobie żartuje.

Przypomnijmy, że oficer z Departamentu Policji Savannah aresztował aktora za "publiczne pijaństwo i niepoprawne zachowywanie się". Aktor używał wulgaryzmów wobec kobiet i dzieci. Gdy kazano mu odejść, odmówił i stał się agresywny.

Zobacz też: Shia LaBeouf przeszedł niezwykłą metamorfozę. W nowym filmie zagra własnego ojca

d283czy

Kiedy funkcjonariusz policji chciał go aresztować, Shia próbował uciec do hotelu. Zamieszanie miało miejsce podczas realizacji filmu "The Peanut Butter Falcon". Gdy rozmawiał na ten temat z dziennikarzami "The Hollywood Reporter" wyznał, że nie zachowywał się racjonalnie, a tamtego pamiętnego dnia sięgnął dna. Gwiazda trafiła na odwyk, a terapia wykazała, że przyczyną problemów było PTSD, czyli syndrom stresu pourazowego.

Zobacz też: Shia LaBeouf rozlicza się z przeszłością. "Sięgnąłem dna"

d283czy

Podziel się opinią

Share

d283czy

d283czy