Trwa ładowanie...
d1ol6v2

Sia opublikowała swoje nagie zdjęcie! Miała do tego powód...

Piosenkarka słynie z tego, że bardzo strzeże swojej prywatności i nie lubi znajdować się w centrum uwagi. Co się stało, że zdecydowała się zamieścić w sieci zdjęcie, na którym widać ją w całej okazałości?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sia
Sia (East News)
d1ol6v2

Nawet na scenie Sia występuje w ogromnych perukach, które zasłaniają jej twarz. Gwiazdy nigdy nie interesowała sława. Jak sama twierdzi, satysfakcję daje jej po prostu tworzenie muzyki. Okazuje się jednak, że nie wszyscy potrafią to uszanować. Jednemu z paparazzich udało się z ukrycia sfotografować gwiazdę, gdy ta była zupełnie naga. Zamierzał za te fotografie zainkasować naprawdę duże pieniądze, ale wokalistka pokrzyżowała jego plany. Sama opublikowała jedno ze zdjęć na Twitterze i wyjaśniła fanom dlaczego postąpiła w ten sposób.

- Ktoś najwyraźniej próbuje sprzedać nagie zdjęcia moim fanom. Zaoszczędź swoje pieniądze, tutaj zobaczysz je za darmo. Codziennie jest Boże Narodzenie! - napisała Sia na Twitterze.

Twitter

Zdjęcie bije rekordy popularności w sieci, a obserwujący gratulują piosenkarce odwagi i poczucia humoru. Pojawiają się też głosy, że gwiazda ma naprawdę seksowne ciało. Co o tym myślicie?

d1ol6v2

Zobacz też: Siwiec o intymnym zdjęciu na Instagramie: "Nie wiem, jaka musiałaby być impreza!"

d1ol6v2

Podziel się opinią

Share

d1ol6v2

d1ol6v2