Trwa ładowanie...

Sinead O'Connor nagrała dramatyczne wideo! Z pomocą przyszła jej znana wokalistka

Sinead O'Connor opublikowała w sieci dramatyczny filmik, w którym mówi o swoim załamaniu nerwowym. Artystka podkreśla też, że jest jej bardzo ciężko, ponieważ bliscy nie dają jej wsparcia. Na jej nagranie odpowiedziała piosenkarka, Annie Lennox.

Sinead O'Connor nagrała dramatyczne wideo! Z pomocą przyszła jej znana wokalistkaŹródło: East News
d7jx2ts
d7jx2ts

Wykonawczyni wielkiego hitu lat 90. "Nothing comapres to you" jest w słabej kondycji psychicznej, o czym sama informuje w mediach społecznościowych. Wokalistka od dawna nie ma kontaktu z rodziną i nie widuje się z dziećmi. Już dwa lata temu m.in. z tego powodu próbowała odebrać sobie życie. Aktualnie artystka mieszka w motelu i nikt z bliskich jej nie wspiera.

- Jestem zupełnie sama i nie mam absolutnie nikogo w swoim życiu, za wyjątkiem mojego psychiatry, najsłodszego człowieka na świecie, który mówi, że jestem jego bohaterem. To jedyna rzecz utrzymująca mnie w tej chwili przy życiu. Fakt, że jestem jego cholernym bohaterem. To poniekąd żałosne. Nagle wszyscy, którzy przypuszczalnie powinni cię kochać i troszczyć się o ciebie, traktują cię jak gówno - wyznała w najnowszym nagraniu Sinead O'Connor.
Z pomocą przyszła jej wokalistka Annie Lennox. Gwiazda zaapelowała do bliskich Sinead:

- Właśnie oglądałam te bardzo niepokojące wołania Sinead o pomoc, nagrane w motelu w New Jersey, gdzie, jak mówi, nie ma nikogo, kto mógłby jej pomóc - poza psychiatrą. Zdałam sobie sprawę z tego, że Sinead zmaga się z poważnymi schorzeniami psychicznymi, ale wydaje się, że postawiła wszystko na jedną kartę, dlatego boję się o jej bezpieczeństwo. Czy naprawdę nie ma tam żadnych bliskich przyjaciół lub rodziny, którzy mogliby być z nią i dać jej trochę wsparcia? To przerażające widzieć ją w tak ciężkim stanie.
Mamy nadzieję, że bliscy gwiazdy zareagują i okażą jej choć trochę wsparcia.

d7jx2ts
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7jx2ts