Trwa ładowanie...

Siostra Dody została modelką i wraca do show biznesu. "Doda mogłaby się od niej wiele nauczyć"

Paulina Zmudczyńska nie poddaje się łatwo. Mimo ostrych słów ze strony Dody i kilku medialnych upokorzeń dziewczyna walczy o pozycję w show biznesie. Znalazła nowy pomysł na karierę.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Siostra Dody została modelką i wraca do show biznesu. "Doda mogłaby się od niej wiele nauczyć"Źródło: WP Gwiazdy Exclusive
d1whm8u
d1whm8u

Paulina Zmudczyńska zadebiutowała z mediach, gdy miała zaledwie 13 lat. Okazało się, że dziewczyna jest owocem romansu Pawła Rabczewskiego z pracownicą. Jedna z kolorowych gazet opublikowała artykuł, z którego wynikało, że przyrodnia siostra Dody nie żyje w najlepszych warunkach, a nikt z rodziny Rabczewskich nie chce wyciągnąć do niej pomocnej dłoni. Co więcej, ojciec piosenkarki zabiegał o to, by płacić Paulinie jak najmniejsze alimenty. Po tym gdy sprawa wyszła na jaw, rozpętała się prawdziwa medialna burza. Zmudczyńska zaliczyła tournee po telewizjach śniadaniowych i ochoczo udzielała wywiadów prasie. Agnieszka Szulim zaprosiła ją nawet do programu "Na językach", w którym dziewczyna dosyć odważnie opowiedziała o stosunku do swojej sławnej przyrodniej siostry. Jeszcze kilka lat temu tak siostra Dody prezentowała się w programie TVN.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

- Nie chcę żadnego kontaktu i nie oczekuję od niej żadnych pieniędzy, niech sobie żyje tak jak zdecydowała. Ja się od tej rodziny odcinam. Nie interesuje mnie w ogóle - powiedziała zdecydowanym głosem Paulina . - Nie powinna mi pomagać, bo i po co? To są jej pieniądze i ja ich nie chcę. Ja sobie jakoś poradzę w życiu - wyznała dziewczyna w "Na językach".

WP Gwiazdy Exclusive
Źródło: WP Gwiazdy Exclusive

To właśnie tamten wywiad miał zapoczątkować medialny konflikt między Szulim a Dodą, który z czasem tylko eskalował. Piosenkarka do dziś jak ognia unika tematu przyrodniej siostry. Całą sprawę skomentowała tylko raz i trzeba przyznać, że nie przebierała w słowach. Emocjonalny wpis co prawda usunęła z Facebooka po kilku godzinach, ale w internecie nic nie ginie.

East News
Źródło: East News

- Na pytanie: "Czy zamierzam pomóc przyrodniej 13-letniej siostrze finansowo i jej matce?", odpowiadam: "A czy kiedy ja miałam 13 lat, ta matka myślała o mnie chcąc zniszczyć moją rodzinę i zabrać mi ojca? Nie. Śmiejąc się w moje i mojej matki oczy usiłowała rozbić małżeństwo moich rodziców (...) Naturalnie nie można powiedzieć, że to wina dziecka, że jego matka rozkładała nogi przed nieswoim mężem, ale przecież ma to czego sama chciała... - napisała piosenkarka.

WP Gwiazdy Exclusive
Źródło: WP Gwiazdy Exclusive

Choć początkowo Paulinie zależało na zwróceniu uwagi biologicznego ojca i wyegzekwowaniu godziwych alimentów, to z czasem została wplątana w skomplikowany i często brutalny świat mediów, którego jako młoda osoba z pewnością nie rozumiała. Po kolejnych udzielnych wywiadach widać było, że dziewczynie coraz bardziej podoba się blask fleszy i aspiruje do bycia celebrytką. Wylał się na nią internetowy hejt, a ona z czasem pokornie wróciła do rodzinnego Ciechanowa. Teraz Zmudczyńska, bardziej świadoma tego, z czym wiąże się sława, postanowiła zawalczyć o swoje miejsce w show biznesie. Wzięła udział w sesji promującej ubrania od Daniela Jacoba Dali. Dziewczyna pozowała na tle zabytkowego Rolls-Royce'a w ogrodzie Villi Miraflores w Łomiankach. Wraz z nią w kampanii wzięła też udział modelka Angelika Fajcht. Zapytaliśmy projektanta, dlaczego zdecydował się zaangażować do tego projektu właśnie siostrę Dody.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

- Paulina jest jedną z bardziej skromnych, sympatycznych osób jakie miałem okazję poznać. Kiedy postanowiłem zorganizować sesję zdjęciową mojej kolekcji wybór był oczywisty. Nie mogło na niej zabraknąć Pauliny i Angeliki. Od obu dziewczyn bije mnóstwo ciepła, miłości, a do tego świetnie radzą sobie przed aparatem. Doda mogłaby się wiele nauczyć od swojej młodszej siostry - mówi Daniel Jacob Dali w rozmowie z WP Gwiazdy.

d1whm8u

Choć wydawałoby się, że bycie siostrą największej gwiazdy w kraju gwarantuje łatwą ścieżkę kariery w mediach, to Paulina miała do tej pory pod górę. Jeżeli udowodni, że jest kimś więcej niż tylko siostrą piosenkarki-skandalistki, ma jeszcze szansę wejść na salony. Pytanie, czy poza ogromnym parciem na szkło Paulina ma cokolwiek do zaoferowania.

Myślicie, że Paulina Zmudczyńska zostanie gwiazdą?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1whm8u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1whm8u