Trwa ładowanie...
d227u00

Siostry Godlewskie wsparły WOŚP. Internauci zwrócili uwagę na wygląd. "Powinnyście się wstydzić"

Do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jak co roku, włącza się mnóstwo gwiazd. To samo postanowiły uczynić siostry Godlewskie, które na licytację wystawiły kolację w ich towarzystwie. W związku z WOŚPem udzieliły też wywiadu, po którym internauci zaczęli je krytykować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Siostry Godlewskie wsparły WOŚP.
Siostry Godlewskie wsparły WOŚP. (Youtube.com, Fot: YouTube)
d227u00

Małgorzata i Monika Godlewskie od lat próbowały swoich sił w różnych programach. Jednak ogromną popularność przyniosło im wykonanie piosenki "Pada śnieg", które obejrzało miliony internautówi. Siostry nie zaprzestały na jednym wykonaniu. Swoimi internetowymi nagraniami rozbawiły i zażenowały internautów, którzy nie szczędzili im gorzkich słów. Z tego co można zaobserwować, krytyka im nie przeszkadza, a wręcz napędza do działania.

Od momentu, kiedy stały się rozpoznawalne, Godlewskie skutecznie wykorzystują popularność. Pojawiają się w programach śniadaniowych, udzielają wywiadów i... włączają się chociazby w WOŚP.

Siostry Godlewskie postanowiły zaangażować się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i w tym też celu wystawiły na licytację kolację z ich udziałem. Jedna z nich, Esmeralda, pochwaliła się zdjęciem z wywiadu, który przeprowadzał nastoletni chłopak. Jak łatwo się domyślić, Godlewskie były ubrane wyzywająco i w tej też sytuacji nie zrezygnowały z podkreślenia swoich "wdzięków".

Internauci nie przeszli obojętnie obok opublikowanej fotki. Pod postem na Instagramie pojawiły się komentarze, które krytykują to, jak wyglądały siostry Godlewskie.

- Na cycki serduszka z WOŚP...
- Powinniście się wstydzić. Jaki ty przykład swojemu dziecku dajesz?

Myślicie, że siostry powinny ubrać się mniej wyzywająco w takiej sytuacji?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d227u00

Podziel się opinią

Share

d227u00

d227u00