Trwa ładowanie...

Siostry Godlewskie zapowiadają teledysk i atakują Ewę Farną. "To my nauczymy cię czegoś nowego"

Godlewskie nie dają o sobie zapomnieć. Na każdym kroku informują o kolejnych nowych projektach. Tym za sprawą zbliżającej się premiery wideoklipu "uderzyły" Farną. Przesadziły?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Siostry Godlewskie zapowiadają teledysk i atakują Ewę Farną. "To my nauczymy cię czegoś nowego"Źródło: ONS.pl, fot: ons.pl
d32veoq

Nieodłącznym elementem show-biznesu są konflikty. Zdaje się, że siostry właśnie tego pragną. W poście na Facebooku Godlewskie zapowiedziały premierę teledysku, pisząc: - Kto chce premierę pierwszego teledysku i singla @siostrygodlewskie? Będzie w nim trochę ruchu, więc może @ewa_farna93 obejrzysz i tym razem to MY nauczymy Cię czegoś nowego dla Ciebie .. czyli jak dbać o ciało... – mogliśmy przeczytać na Facebooku Godlewskich.

Party.pl
Źródło: Party.pl, fot: screen Party.pl

Wpis szybko zniknął z sieci. Łatwo domyślić się, że od momentu pojawienia się ataku, internauci żywiołowo zareagowali i skrytykowali za napisane słowa.

d32veoq

Odkąd w internecie pojawił się filmik Esmeraldy oraz Małgorzaty, gdzie zaśpiewały kolędę "Pada śnieg", zyskały ogromną popularność. Wygląda na to, że żadna z nich nie ma dość i szybka nie znikną.

Co na to Ewa Farna?

ZOBACZ TAKŻE: Czy Godlewskie wzięłyby udział w "Tańcu z gwiazdami"? Odpowiedziały śpiewająco...

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d32veoq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32veoq