Trwa ładowanie...
d41ta8e
News

Skąd Paulina Krupińska zna Donalda Trumpa?

W dniu ogłoszenia oficjalnych wyników wyborów prezydenckich w USA, na instagramowym koncie Pauliny Krupińskiej pojawiło się zdjęcie, na którym była miss pozuje z Donaldem Trampem. Gdzie go poznała?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Skąd Paulina Krupińska zna Donalda Trumpa?
(Instagram.com)
d41ta8e

Paulina Krupińska jest obecnie modelką i prezenterką znaną głównie z anteny TVN Style. W 2012 roku zwyciężyła w konkursie Miss Polonia, co było przepustką do kariery w show-biznesie. Rok po zdobyciu krajowego tytułu, Krupińska wzięła udział w międzynarodowych, prestiżowych wyborach Miss Universe. Głównej nagrody nie zgarnęła, ale udało jej się otrzymać wyróżnienie dla najbardziej fotogenicznej uczestniczki konkursu. Na finałowej gali w Moskwie poznała również obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, czym pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie.

Nie wszyscy fani Pauliny Krupińskiej byli zachwyceni opublikowanym przez nią zdjęciem. Internauci komentowali, że fotka ze znanym z seksistowskich i szowinistycznych wypowiedzi Donaldem Trumpem nie jest powodem do dumy. Tym bardziej, że pragnie uchodzić za wzór do naśladowania dla młodych Polek.

d41ta8e
   East News
   East News

ZOBACZ TAKŻE: Paulina Krupińska wreszcie przekaże koronę nowej miss!

d41ta8e

Podziel się opinią

Share

d41ta8e

d41ta8e