Trwa ładowanie...

Skandal na Festiwalu w San Remo. Artyści pokłócili się w trakcie występu

Do nietypowej sytuacji doszło podczas Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo. Muzyczny duet Bugo & Morgan został wyrzucony ze sceny.

Share
Skandal na Festiwalu w San Remo. Artyści pokłócili się w trakcie występu
Źródło: Getty Images
d4cwebt

Podczas tegorocznego Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo odbyły się eliminacje, które miały za zadanie wyłonić reprezentanta kraju na Eurowizję. W szranki z innymi uczestnikami stanął, między innymi, duet Bugo & Morgan, który wykonywał na scenie utwór "Sincero".

ZOBACZ TAKŻE: Iwona Węgrowska wysyła Kayah na Eurowizję: "Ma w sobie power. Chciałabym, żeby nas reprezentowała"

W trakcie występu jeden z członków duetu, Marco Castoldi występujący pod pseudonimem Morgan, zmienił tekst utworu i zaczął obrażać drugiego kolegę z zespołu. Padły oskarżenia o arogancję oraz złe intencje. Bugo (Christian Buggi) nie zamierzał wysłuchiwać wyzwisk na swój temat, więc zszedł ze sceny. Solowy występ Castoldiego również nie potrwał zbyt długo, ponieważ poproszono go o przerwanie koncertu. Jurorzy ostatecznie zadecydowali o dyskwalifikacji duetu z dalszego koncertu.

Konflikt między członkami Bugo & Morgan zaczął się kilka dni temu. Marco Castoldi miał ponoć pretensję do organizatorów o niewystarczającą liczbę prób. Bardzo mocno żalił się również na poziom produkcji wydarzenia. W jego działaniach nie wspierał go jednak kolega z zespołu.

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że powyższa sytuacja doprowadziła do sporu pomiędzy muzykami. Mówi się także, że ostatecznie doszło do rękoczynów.

d4cwebt

Podziel się opinią

Share
d4cwebt
d4cwebt