Trwa ładowanie...

Skrzynecka nie zrezygnuje z wakacji w Grecji. "Mam nadzieję, że te pożary uda się opanować"

Gwiazda często mówiła, że w Grecji czuje się jak w domu. W rozmowie z WP nie ukrywa, że bardzo niepokoją ją doniesienia o pożarach w tamtym regionie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Skrzynecka nie zrezygnuje z wakacji w Grecji. "Mam nadzieję, że te pożary uda się opanować"Źródło: East News, fot: East News
d1u9599

Kasia Skrzynecka pokochała śródziemnomorski klimat i uwielbia wracać do Grecji. W 2009 r. wraz z trenerem fitness, Marcinem Łopuckim wzięła tam nawet ślub cywilny i zrobiła sobie piękną sesję ślubną. W jednym z ostatnich wywiadów aktorka opowiadała o tym, że z chęcią kupiłaby nieruchomość na jednej z greckich wysp, ale niestety nie stać ja na taki wydatek. Niestety w mediach ostatnio głośno o Grecji głównie z powodu zatrważających pożarów w okolicach Aten, w skutek których śmierć poniosło ponad 60 osób. Niepokojące doniesienia z tamtego regionu skomentowała Skrzynecka, która niedługo ma zamiar odwiedzić śródziemnomorski kraj.

- Bardzo często całą rodziną spędzamy wakacje na Krecie, więc wielu naszych znajomych jest właśnie stamtąd. Na szczęście jest tam jest teraz bezpiecznie.Te pożary to straszna rzecz i trudno z daleka jakkolwiek pomóc. Mam nadzieje, że uda się to opanować, by, co najważniejsze, nie było kolejnych ofiarach, ale też, by ucierpiała na tym wszystkim przyroda. Nie zmieniamy planów i jak co roku we wrześniu wybieramy się do Grecji - wyznała w rozmowie z WP Gwiazdy.

Miejmy nadzieję, że turyści wybierający się w okolice Aten, też niebawem nie będą mieć powodu do niepokoju.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1u9599
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1u9599