Trwa ładowanie...
d1wpm4l

Skunk Anansie powraca do Polski. Brytyjski zespół zagra aż w trzech miastach

Skunk Anansie zdążyli zaskarbić sobie sympatię polskiej publiczności. Brytyjski zespół powraca do Polski, gdzie zagra aż w trzech miastach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Skunk Anansie powraca do Polski. Brytyjski zespół zagra aż w trzech miastach
Skunk Anansie powraca do Polski. Brytyjski zespół zagra aż w trzech miastach (Getty Images)
d1wpm4l

Po trzech latach Skunk Anansie powróci do Polski, by świętować 25-lecie swojej kariery. Brytyjska grupa zagra 22 koncerty, z których aż 3 odbędą się w Polsce. 21 listopada grupa wystąpi w Warszawie w klubie Progresja Music Zone. Dzień później pojawi się w Gdańsku w Starym Melanżu, natomiast 23 listopada pojawią się we Wrocławiu w Centrum Koncertowym A2.

ZOBACZ TAKŻE: Skunk Anansie o Polsce

Nadchodząca trasa koncertowa będzie promować najnowszy album zespołu "25LIVE@25", który został wydany z okazji 25-lecia istnienia grupy. W 1994 r. Skunk Anansie rozpoczęli występy w londyńskich klubach. Był to okres, gdzie brytyjski rynek muzyczny został zalany przez britpop. W skład zespołu wchodzą wokalistka i gitarzystka Deborah "Skin" Dyer, gitarzysta i założyciel grupy Martin "Ace" Kent, basista Richard "Cass" Lewis oraz perkusista Mark Richardson.

d1wpm4l

Skunk Anansie opublikowali klip do nowego utworu "This Means War", który został nagrany podczas koncertu zespołu na Pol’and’Rock Festival.

d1wpm4l

Podziel się opinią

Share

d1wpm4l

d1wpm4l