Trwa ładowanie...
d6hmm68

Slash niebawem w Polsce. Fani szykują niezwykłą niespodziankę

Już 12 lutego w Polsce wystąpi SLASH, a towarzyszyć mu będzie Myles Kennedy z The Conspirators.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Slash niebawem w Polsce. Fani szykują niezwykłą niespodziankę
(ONS.pl)
d6hmm68

Slash w Polsce cieszy się ogromną popularnością i przy każdej wizycie tego artysty w Polsce fani przygotowują dla niego specjalną akcję powitalną:

- Na przestrzeni ostatnich sześciu lat przygotowaliśmy dla Slasha wiele niespodzianek - opowiada Rafał Lemański ze Slash Army Poland - Była ogromna powitalna flaga, wielka kartoniada i wreszcie specjalna gitara, sprzedana przez WOŚP za niewyobrażalną sumę. Tym razem chcieliśmy zaskoczyć nie tylko Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators, ale i wszystkich fanów zespołu. Wspólnie z Antyradiem przygotowaliśmy akcję, jakiej jeszcze w Polsce nikt nie widział. Przyjdźcie na koncert i weźcie w niej udział!

Do tegorocznej akcji powitalnej zaprasza Slash Army Poland oraz Antyradio, a przebiegać będzie ona pod hasłem Maskarada Antyradia:

d6hmm68

- Na koncercie rozdamy w strefie Golden Circle setki masek z motywem z okładki "Living The Dream", najnowszego albumu Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators. Fani będą mieli proste zadanie, założyć maski przed pierwszym utworem i przywitać w nich zespół - zapowiada Cezary Skoczeń, Brand Manager Antyradia.

Maski otrzyma pierwszy tysiąc fanów, którzy pojawią się na płycie w strefie Golden Circle, a dla wszystkich tych, którzy również będą chcieli wziąć udział w zabawie, przygotowany został projekt maski do wydrukowania.

   Materiały prasowe
d6hmm68

Podziel się opinią

Share

d6hmm68

d6hmm68