Trwa ładowanie...
d44pt90
News

Sławek Uniatowski i syn Maryli Rodowicz mieli wypadek

Do wypadku doszło na autostradzie, którą Sławomir Uniatowski i Jędrzej Dużyński jechali do Berlina. Choć uszkodzony został tylko samochód, to sądząc po zdjęciach, panowie przeżyli prawdziwe chwile grozy. Bryła lodu spadła im wprost na przednią szybę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sławek Uniatowski i syn Maryli Rodowicz mieli wypadek
(ONS.pl)
d44pt90

- Uważajcie na spadające z dachów ciężarówek bryły lodu, szczególnie na autostradach. Było blisko, ale na szczęście nikomu nic się nie stało – napisał na swoim profilu na Facebooku Dużyński.

Uniatowski z kolei o zdarzeniu poinformował na swoim profilu na Instagramie. Umieścił filmik, w którym komentował wypadek i nie ukrywał, że jest w szoku. – Wielka bryła lodu zleciała z tira i spadła mi prawie na kolana. - Gdybym jechał szybciej, to by mnie to zabiło – dodał Dużyński. - Na szczęście wszyscy są cali i humory dopisują – podsumował wokalista pokazując zniszczoną przednią szybę auta.

Po całym zdarzeniu, jak relacjonował Uniatowski, przesiedli się do innego auta i kontynuowali podróż. Porsche Macan, którym jechali, jest warte około 340 tysięcy złotych.

   Facebook.com
d44pt90

Podziel się opinią

Share

d44pt90

d44pt90