WP

Sławomir spadł ze schodów. Kajra nie mogła wytrzymać ze śmiechu

W sieci krąży wideo, na którym Sławomir Zapała nagle spada ze schodów. To nie przypadkowe nagranie, bo pojawiło się na oficjalnym kanale YouTube.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wpadka podczas nagrań
Wpadka podczas nagrań (East News, Fot: East News)
WP

Nic nie rozchodzi się po social mediach lepiej od wpadek i upadków. Tym razem w internecie pojawiło się nagranie Sławomira, który wraz ze swoją żoną Kajrą schodził ze schodów. Nagle artysta rock polo poślizgnął się i upadł. Musiało boleć... "To będzie nowy hit lata Sławomira" - komentują fani.

ZOBACZ TAKŻE: Sławomir o zazdrości: "Moje macki sięgają wszędzie"

WP

"Cześć tu Sławomir. Upadek Sławomira w telewizji , to musiało kiedyś nastąpić…" - skomentował artysta pod wideo. Żartobliwie nawiązał do tego, że stacja TVP zrezygnowała z programu "Big Music Quiz", którego był gospodarzem. O czym zresztą pisaliśmy tutaj.

Upadek na szczęście tylko groźnie wyglądał. Artysta wstał bardzo szybko. Natychmiast ktoś zapytał kamerzystów, czy udało im się uchwycić zabawną wpadkę. - Macie to? - słychać komentarz w tle. Kajra natomiast nie mogła wytrzymać ze śmiechu.

ZOBACZ TAKŻE: Sławomir i Kajra zarabiają krocie. Zobaczcie, jak zmienili się przez lata

WP

Tego z pewnością nie planowali. Wpadka okazała się hitem, bo w ciągu kilku dni ma prawie 300 tys. wyświetleń i mnóstwo komentarzy.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP