Trwa ładowanie...

Sławomir Świerzyński był molestowany w dzieciństwie. "To były osoby spoza kolonii. Zostaliśmy zwabieni"

Lider zespołu Bayer Full przyznał w telewizji, że jako 11-latek był wykorzystany seksualnie. "Mały chłopiec pamięta takie rzeczy do końca życia" - wyznał w rozmowie z WP Gwiazdy.

Share
Sławomir Świerzyński był molestowany w dzieciństwie. "To były osoby spoza kolonii. Zostaliśmy zwabieni"Źródło: East News
d483lz4

W rozmowie z WP Gwiazdy przyznał, że dzisiaj osoby, które skrzywdziły go przed laty są sławne i pojawiają się na czerwonym dywanie w otoczeniu innych osób z pierwszych stron gazet. Czy kiedykolwiek Sławomir Świerzyński ujawni nazwiska osób, które go molestowały?

- Zastanawiam się. *Niech mi Pani wierzy, że kiedy zobaczyłem tych dwóch panów, bo to byli bliźniacy, na salonach, to we mnie się zagotowało. Mały chłopiec pamięta takie rzeczy do końca życia. *To się nie zmieni - powiedział w rozmowie z nami.
Artysta tylko w rozmowie z WP Gwiazdy zdradził więcej szczegółów traumatycznego zajścia.

- Dopiero teraz zacząłem o tym mówić. Dla chłopca to jest taki wstyd, że trudno to sobie wyobrazić. Ja rozumiem kobietę, która została zgwałcona i wstydzi się o tym powiedzieć. Pani redaktor w programie próbowała mnie przekonać, że homoseksualizm i pedofilia to dwie różne sprawy. Ja nie wiem, czy mały chłopiec potrafi rozróżnić takie rzeczy. Doskonale wiem, że ci panowie są i byli homoseksualistami. Nas wykorzystali jako chłopców. To były osoby spoza kolonii. Zostaliśmy z kolegą przez nich zwabieni. Nie chcę wnikać aż tak bardzo.

Świerzyński nie ukrywa, że to właśnie przez doświadczenia z dzieciństwa ma bardzo radykalne podejście do homoseksualizmu. Wielokrotnie w wywiadach wyrażał kontrowersyjne opinie na temat parad równości czy związków par jednopłciowych.

d483lz4

- Córka mi dzisiaj zadała takie pytanie, czy wszyscy muszą wiedzieć, że jestem taki szczery. Odpowiedziałem jej, że po prostu już tak mam. Prawda zawsze zwycięża. Ja mam ugruntowane poglądy. Czasami tylko przytaknę lub nie. Nadszedł czas na czarne-białe, nie ma szarości. Trzeba się określić. *Mnie ta orientacja nie przeszkadza. Ja wiem, że ci ludzie się tacy rodzą. Proszę mi uwierzyć, że mam kolegów, którzy są zadeklarowanymi homoseksualistami. Tylko niech się nie obnoszą. *Nie rozumiem tych parad równości. A czy ktoś widział paradę prostytutek? Przecież te dziewczyny też są zadeklarowane, wiedzą, co robią. Wszyscy ludzie są potrzebni na świecie. Czytałem różnego badania naukowe. Po prostu takie dzieci się rodzą i to trzeba uszanować - podsumowuje.

Pierwszy raz o wykorzystaniu seksualnym Sławomir Świerzyński powiedział w 2014 r. Nie zdradził wówczas wiele szczegółów. Z każdym wywiadem lider Bayer Full zdradza coraz więcej. Czy w końcu wyjawi prawdę?

ZOBACZ TAKŻE: Lider Bayer Full chwali się karierą w Chinach

d483lz4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d483lz4
d483lz4