Trwa ładowanie...

Sławomir zabronił żonie udziału w programie. Koncerty są ważniejsze

Sławomira już nikomu nie trzeba przedstawiać. W show biznesie figuruje jako gwiazda rock polo. I doskonale się w nim odnajduje. Krok za nim idzie zawsze piękna żona, której – jak podaje tabloid – zabronił udziału w programie Polsatu. Oto powód.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Sławomir zabronił żonie udziału w programie. Koncerty są ważniejszeŹródło: Instagram.com
d3z4gcf
d3z4gcf

Choć występują na scenie razem, to Zapała gra pierwsze skrzypce w tej zdumiewającej karierze. Artysta z charakterystycznym zaczesem oraz wąsem szturmem podbił serca Polaków. I wciąż ta popularność rośnie. Od koncertów, po nowe programy telewizyjne i niezliczoną ilość wywiadów. To niewątpliwie udany czas dla Sławomira.

Z każdym występem media zaczęły przyglądać się jego pięknej żonie, Magdalenie Kajrowicz. Mimo sporego talentu i wdzięku wciąż jest gdzieś z tyłu.

Z informacji, do których dotarł "Fakt", okazuje się, że Sławomir jako mąż ma wpływ na jej karierę. "Kajra" dostała propozycję udziału w "Twoja twarz brzmi znajomo" – Gdy się z nią skontaktowali z ofertą pracy, była przeszczęśliwa. Jednak Sławomir stwierdził podobno, że nie widzi powodu, dla którego Kajra miałaby aż na trzy miesiące zrezygnować z ich wspólnych koncertów – zdradza informator "Faktu".

d3z4gcf

Powodów związanych z odmową może być kilka. Miejmy nadzieję, że rezygnacja rzeczywiście dotyczy napiętego grafiku koncertowego i braku czasu na przygotowywanie się do występów w "TTBZ".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3z4gcf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3z4gcf