Trwa ładowanie...
d324105

Sławomir zapłacił krocie zagranicznym gwiazdom. Kasprzyk zagrała za darmo

Na konto Sławomira co miesiąc wpływają krocie. Muzyk nie oszczędzał więc na realizacji nowego teledysku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy teledysk Sławomira kosztował krocie
Nowy teledysk Sławomira kosztował krocie (Facebook.com)
d324105

Już za chwilę Sławomir zaprezentuje swój najnowszy klip "Weekendowy korsarz".

- To jest najdroższy teledysk Sławomira. Pierwszy raz kręciliśmy materiał, który zarejestrowany został na taśmie filmowej, takiej, jak się używało przed laty. To daje zupełnie inną, lepszą niż cyfrowa, jakość. Zdjęcia trwały aż pięć dni. Oprócz nas (Sławomira i jego żony Magdy – red.) w klipie wystąpią ciekawi goście. Obsada jest międzynarodowa - zdradza w "Super Expressie" artysta.

ZOBACZ: Zapała gramoli się do samochodu z balonami żony

Jak podaje tabloid, koszt realizacji tego teledysku to aż 50 tys. dolarów. Co ciekawe, jeszcze nie tak dawno nikt w Polsce nie słyszał o Sławomirze. Aby się wybić, artysta do swoich produkcji zatrudniał znane osoby takie jak Małgorzata Socha. W jednym z klipów wystąpiła też Ewa Kasprzyk.

d324105

Aktorka zgodziła się wystąpić w teledysku "Megiera" za darmo. Piosenka okazała się ogromnym hitem. Na YouTubie klip został odtworzony ponad 600 milionów razy. Sławomir zaczął zarabiać krocie, a Kasprzyk nic z tego nie ma.

- Ja się niczego nie domagam. Swoją pracę wykonałam z przyjemnością i z ochotą - mówi aktorka.

Wynagrodzenia nie otrzymał też zespół Vox, który pojawił się w teledysku "Aneta".

d324105

- Sławomir z pewną nieśmiałością, ale i z nadzieją, zgłosił się do naszej menedżerki, a mojej córki, Natalii. Uczciwie powiedział: „Nie, nie mam pieniędzy i nie zapłacę wam honorarium, ale uwielbiam was i czy moglibyście mi pomóc?”. Na początku byłem pesymistycznie nastawiony do tego pomysłu, ale córka mnie przekonała, żebyśmy zrobili to dla żartu, traktując piosenkę ze Sławomirem jako pastisz. W rezultacie powstał bardzo fajny numer - powiedział w "Super Expressie" Witold Paszt.

d324105

Podziel się opinią

Share

d324105

d324105