Trwa ładowanie...
d1pe2tu

Slayer zagra w Gliwicach. Zespół żegna się z fanami

Zespół Slayer, jeden z pionierów thrash metalu, zagra 4 czerwca w Gliwicach. Grupa ogłosiła, że jest to ich ostatni występ w Polsce
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Slayer zagra w Gliwicach. Zespół żegna się z fanami
Slayer zagra w Gliwicach. Zespół żegna się z fanami (East News)
d1pe2tu

Slayer w Gliwicach - ostatni koncert zespołu w Polsce

Legendarny zespół Slayer zagra już 4 czerwca w Gliwicach. Koncert odbędzie się w ramach światowej trasy “World Final Tour” i będzie to ich ostatni występ w naszym kraju.

Grupa specjalnie przedłuża swoje tournee w ramach podziękowania dla fanów, którzy wspierali ich przez ponad trzy dekady.

d1pe2tu

Gościem specjalnym, który wystąpi przed Slayerem, będzie polski zespół Behemoth. Jeden z najpopularniejszych na świecie polskich zespołów death metalowych, założony został przez Adama “Nergala” Darskiego, miał istotny wpływ na kształtowanie się polskiej sceny metalowej.

Slayer w Gliwicach - rozkład jazdy

17:30 Early Entrance
18:00 Wejście
19:30 Behemoth
21:00 Slayer

Bilety na koncert do nabycia na www.livenation.pl

d1pe2tu

Slayer - prekursorzy thrash metalu

Slayer to zespół, o którym bez wątpienia można mówić, że jest jednym z filarów muzyki metalowej. Będąc blisko cztery dekady na scenie, stali się inspiracją dla wielu artystów. Grupa charakteryzowała się połączeniem klasycznego heavy metalu z szybkim tempem i surowością muzyki hard core.

Łącznie wydali 12 albumów studyjnych i wiele materiałów koncertowych. Pięciokrotnie nominowani do nagród GRAMMY, gdzie dwa razy udało im się zdobyć statuetkę. Slayer ma także własną wystawę w Instytucie Smithsona.

d1pe2tu

Podziel się opinią

Share
d1pe2tu
d1pe2tu