placeholder_53h8f6

Śledzicie na Instagramie Julię Roberts? Nuda! Lepiej sprawdźcie profil jej męża

Choć Julię Roberts obserwuje 1,4 mln użytkowników aplikacji, to na jej profilu nie znajdziecie nic ciekawego. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś ciekawego o życiu jej rodziny, zajrzyjcie do jej męża. Świetne zdjęcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka jest zachowawcza zarówno na ekranie, jak i w sieci
Aktorka jest zachowawcza zarówno na ekranie, jak i w sieci (Getty Images)
placeholder_53h8f6

Swoją przygodę z Instagramem Julia Roberts zaczęła dopiero w czerwcu tego roku. Pierwszym zdjęciem, jakie wrzuciła w aplikacji, był jej portret opatrzony po prostu komentarzem "Hello".

Fotka zebrała ponad 300 tys. polubień. To najwyraźniej zachęciło Roberts, która ostatnio sukcesywnie wrzuca kolejne zdjęcia. Choć robi to ostrożnie, w dodatku uniemożliwiając fanom komentowanie.

placeholder_53h8f6

ZOBACZ TEŻ: tajemnica "Pretty Woman"

Na najnowszym zdjęciu możemy zobaczyć aktorkę z mężem, Danielem Moderem. Są parą od 2002 r. i mają trójkę dzieci. W przeciwieństwie do swojej żony hollyoporów przed okazywaniem obserwatorem swojej prywatności.

placeholder_53h8f6

Na zdjęciach Modera znajdziemy uwiecznione proste codzienne momenty, dzieciaki, archiwalia czy zdjęcia z wakacji. Mąż Julii Roberts namiętnie dzieli się też swoja pasją: surfingiem i deskorolką. I najważniejsze – nie ma problemu, aby ktoś je komentował.

placeholder_53h8f6

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Gwiazdy
placeholder_53h8f6
placeholder_53h8f6
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_53h8f6