Trwa ładowanie...
Joanna Krupa
20-09-2011 10:40

Ślub Krupy już za 8 miesięcy. We Włoszech!

Ślub Krupy już za 8 miesięcy. We Włoszech!
d31bf1m
d31bf1m

Wbrew temu, co mówiono wcześniej, ślub Joanny Krupy i Romaina Zago nie odbędzie się jednak w Krakowie, a we Włoszech, w malowniczej wiosce Positano nad Zatoką Neapolitańską. Jak donosi Twoje Imperium, supermodelka i jej amerykański narzeczony pobiorą się tam już za osiem miesięcy!

Joanna i Romain rozważali też ślub w Polsce, chociażby ze względu na 80-letniego dziadka Asi, dla którego podróż do Włoch może okazać się niemożliwa. Ale ostatecznie wybrali Positano, gdyż tam kilka lat temu spędzili fantastyczne wakacje. I przyrzekli sobie, że jeśli zechcą się pobrać, uczynią to właśnie tam - mówi Twojemu Imperium przyjaciółka modelki pragnąca zachować anonimowość.

Choć przyszła panna młoda to światowej sławy modelka, a pan młody to szef popularnego klubu w Miami Beach, który zna wielu celebrytów, to ceremonia ślubna będzie skromna. Joasi i Romainowi nie zależy na rozgłosie o obecności dziennikarzy na ślubie.

Nie wiadomo jeszcze, w jakiej sukni ślubnej wystąpi Krupa, ale niewykluczone, że zaprojektuje ją sam Dawid Woliński, jej kolega z jury programu Top Model.

(KSo)

d31bf1m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d31bf1m