Trwa ładowanie...
d1q0kwe

Ślub Meghan i Harry'ego w dzień finału Pucharu Anglii. Czy to przeoczenie?

Ślub księcia Harry'ego z piękną Meghan Markle będzie z pewnością jednym z najważniejszych wydarzeń w 2018 r. Może pojawić się jednak jeden problem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Meghan Markle i książę Harry
Meghan Markle i książę Harry (ONS.pl)
d1q0kwe

Aktorka i książę zaplanowali swój ślub na 19 maja 2018 r. Do zaślubin dojdzie w sobotę tak, aby Anglicy nie musieli brać dodatkowego dnia wolnego. Warto zaznaczyć, że dzień ślubu Williama i Kate ustanowiono dniem wolnym od pracy.

Niestety, 19 maja 2018 r., wypada też termin, kiedy rozgrywany jest finał Pucharu Anglii na Wembley. Brytyjczycy uwielbiają celebrować ten dzień i traktują go jak święto narodowe! Czy Kensington Palace przeoczył to ważne wydarzenie?

Jedno jest pewne - Brytyjczycy będę musieli wybrać, czy chcą śledzić ślub Harry'ego i jego pięknej wybranki, czy oglądać sportowe zmagania swoich rodaków. Pojawia się jednak nadzieja, że te dwa ważne wydarzenia nie nałożą się na siebie. Może okazać się, że książęce zaślubiny zostaną zorganizowane przed południem, co oznacza, że wszyscy zainteresowani zdążą obejrzeć mecz.

d1q0kwe

Czekacie na ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle?

ZOBACZ TAKŻE: Książę Harry i jego przyszła żona stroją sobie żarty przed kamerą

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1q0kwe

Podziel się opinią

Share
d1q0kwe
d1q0kwe