Trwa ładowanie...

Ślub Tajnera i Podolec. Na wydarzeniu pojawił się Michał Wiśniewski

Apoloniusz Tajner, były trener skoczków narciarskich wziął ślub z młodszą o 36 lat Izabelą Podolec. Paparazzi przyłapali na ślubie samego Michała Wiśniewskiego, który najwyraźniej powrócił do łask teścia.

Ślub Tajnera i Podolec. Na wydarzeniu pojawił się Michał WiśniewskiŹródło: ONS.pl, fot: Przemyslaw Blaszczyk
d3gur0w
d3gur0w

To było wielkie zaskoczenie. Michał Wiśniewski pojawił się na ślubie teścia, który w kontekście przykrych wydarzeń nie pałał sympatią do muzyka. Apoloniusz Tajner był wściekły na Michała z powodu rozpadu małżeństwa jego córki. Spekuluje się nawet, że nigdy go nie lubił, a nawet ostrzegał Dominikę przed wejściem w związek z kontrowersyjnym muzykiem, który słynie z niestałych uczuć. Najwyraźniej konflikt został zażegnany i teść zaakceptował niełatwą sytuację Dominiki i Michała.

Michał Wiśniewski nigdy nie cieszył się względami Tajnera exclusive WP
Michał Wiśniewski nigdy nie cieszył się względami Tajnera Źródło: exclusive WP

Jego córka również pojawiła się na ślubie, ale nie została tam długo. Cały wolny czas poświęciła na przygotowania do programu "Dancing with the Stars".

d3gur0w

Przypomnijmy, że prezes Polskiego Związku Narciarskiego poznał obecną żonę w 2011 r. Nie od razu zaiskrzyło.

- To nie była jakaś strzała Amora - przyznała Iza w jednym z wywiadów.

Ślub to dopiero początek ich wspólnej drogi, bowiem wkrótce zostaną rodzicami. To będzie pierwsze dziecko Podolec i trzecie dziecko Tajnera. Jak w roli siostry odnajdzie się Dominika? Wszak różnica wieku między rodzeństwem będzie wynosić 40 lat.

d3gur0w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gur0w