WP

Smaszcz-Kurzajewska miała operację. "Było to pilne i konieczne"

Paulina Smaszcz-Kurzajewska trafiła na oddział neurochirurgii. Opublikowała na Instagramie filmik, w którym tłumaczy sytuację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Paulina Smaszcz-Kurzajewska (Instagram.com)
WP

Gwiazda nie zdradziła dokładnie, jaką operację musiała przejść. Wiadomo jednak, że problem tkwi w układzie nerwowym. Smaszcz-Kurzajewska przyznała, że przebywa na oddziale neurochirurgii. Opublikowała wideo, na którym leżąc na szpitalnym łóżku, przeprasza swoich obserwujących, że nie jest w stanie wypełnić swoich zobowiązań zawodowych.

- Słuchajcie, mam dla was kilka ważnych słów. Jestem w szpitalu, po operacji na oddziale neurochirurgii. Nie było to zaplanowane, ale pilne i konieczne. Niestety nie będzie mnie jutro na Kongresie Profesjonalistów HR, ani 7 grudnia na wydarzeniu revitalife.pl. Przepraszam, że mnie tam z Wami nie będzie, ale odrobimy to już niedługo. To był dla mnie trudny rok, ale ja się nie dam. Chwila na regenerację i widzimy się na przyszłych warsztatach. Zawsze będę dla Was - napisała dziennikarka.

WP

W nagraniu gwiazda powiedziała, że jest "nie do zdarcia", a prognozy lekarzy są dobre. Trzymamy kciuki za szybki powrót do pełni sił!

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP